Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van rá egy kis esélyem hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá egy kis esélyem hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik de nem tudom hogy én tetszek-e neki. Edzésen találkoztunk. Én mentem oda hozzá beszélgetni kérdeztem pár dolgot. Elég hosszan válaszolt a kérdéseimre vissza is kérdezett és ő is dobott fel témát. Többször is volt olyan hogy edzésen egymás ellen voltunk és a végén kezetfogtunk és akkor rám mosolygott. Körülbelül 3 hete bekövettem instán de csak 2 hét után követett vissza. Nem olyan rég kb 2 hete rá írtam gyorsan válaszolt is, beszélgettünk meg minden. Viszont van egy olyan érzésem hogy nem érdeklem mert ő nem keresett eddig. Szóval azt szeretném kérdezni hogy nektek mi a véleményetek erről tetszhetek neki? Vagy ha tudnátok olyan jeleket mondani amiből rá jöhetnék azt is megköszönném.

2019. ápr. 23. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld burkoltan megkérdezni, hogy mi lenne, ha...

Vagy nemtudom xd a lányoknak nehezebb kezdeményezniük :(

Rip girls

2019. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen az a legszembetűnőbb jel, hogy a közösségi médián keresztül milyen visszajelzést kapsz tőle.

Beszélgess vele élőben, sokkal közvetlenebb, több dologra választ kaphatsz ha nyitott szemmel jársz.

Ha találkozik a tekintetetek, széles mosollyal köszön(el), ha (gyakran) próbál megérinteni az is lehet egy jel - és itt ne gondolj nagy dolgokra, csak néha poénosan megbök, vagy pár pillanatra átkarolja a kezed, esetleg megölel. :D

2019. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyenesen kérdezz rá hogy tetszel e neki a legtöbb pasinak bejön hogy ha egy csaj kezdeményez főleg hogyha tetszik neki, de nyilván bír téged hiszen akkor nem beszélgetne veled és nem is követne , szóval hajrá! :)
2019. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha valakinek van még valami ötlete írhatja.
2019. ápr. 24. 07:14
 5/5 anonim válasza:
Én csak a saját tapasztalatomból tudok írni. Én mindig úgy Pasiztam, hogy bedobtam a horgot - írtam egy srácra, flörtöltem vele, stb., aztán leáltam. Én nem írtam aztán rá SOHA, semmiben nem kezdeményeztem, csak vártam. A pasik ugyanis olyak mint a halászok - a kifogást élvezik, nem azt ha a hal magától ugrik a csónakban. Az első lépések nálad is kivánlók, most egy kicsit pihentesd. Én így szereztem meg mindig az összes(!)pasit aki valaha bejött, pedig nem vagyok a leggyönyörűbb lány a világon. Csúnya se vagyok(tényleg nem) de nem tűnök ki a tömegből se. A gyermekkori szerelmemhez 2 éve mentem hozzá, őt is így szereztem, pedig neki elöttem sose volt kapcsolata, eléggé csajozós típus volt. És most tökéletesen boldogak vagyunk. Kívánom nektek is ezt, és remélem összejön :)
2019. máj. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!