Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy a fiú aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a fiú aki tetszik jobban figyeljem rám?

Figyelt kérdés
Na szóval a helyzet az hogy van egy fiú aki egy évvel idősebb mint én és Pár hete nagyon megtetszett. Egy iskolába járunk viszont még nem beszéltem vele de mikor a folyosón meglátom mindig mosolygok rá és ő is szokott figyelni mikor lát. Facebookon bejelöltem és elkezdtem vele beszélgetni. Megkérdezte tőlem hogy van e barátom és azt is megkérdezte hogy együtt akarok e vele lenni. Mikor ezt írta arra gondoltam hogy össze jöhetek velem viszont Pár hete már semmit nem beszélünk és hogyha rám is ír akkor nagyon tömören váltunk egy-két szót és Nagyon szűkszavú. Nem értem,miért nem olyan kedves mint volt és miért nem beszél velem többet? Nem is tudom hogy írjak e rá mert úgyse nagyon beszélnénk viszont mit kéne tennem ahhoz hogy jobban felfigyeljen rám?

2019. ápr. 24. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Jobban nem bír felfigyelni,már észrevett.

Szerintem a legegyszerűbb ha megkérdezed tőle hogy mi van.

Valami oka van hogy ilyen távolságtartó lett. Lehet hogy neki nem vagy elég,vagy valami kiábrándítót hallott rólad,vagy ő nem akar komolyabb kapcsolatot,ezért még most elveszi tőle a kedvedet.

2019. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. ápr. 24. 17:37
 3/4 Zsombi55 ***** válasza:

Amikor megkérdezte azokat adtál tiszta választ? Ha nem akkor lehetséges azt gondolja, hogy nem akarsz összejönni vele.


Elvégre sokan csinálják azt, hogy ha nem akarnak olyan figyelmet vagy nem válaszolnak vagy mind halasztanak válaszolni.


Ha pl. nem kapok konkrét választ egy max két (három már nagyon határos) napon belül akkor úgy kezelem mint aki vagy elutasított, nem érdekli vagy nem képes dönteni.

2019. ápr. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És jöhetnek még az ötletek

2019. ápr. 25. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!