Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van ra esely hogy bejovok neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ra esely hogy bejovok neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akit eddig csak reggelente a buszon lattam. Nemreg egy hazibuliban futottunk ossze, kettesben nem nagyon beszeltunk, mindig volt ott egy harmadik vagy negyedik ember, de eleg sokat kerdezett tolem, sokat nevettünk ossze ha valami olyanrol volt szo. Utana ugy gondoltam hogy akkor reggelente hatha beszelgetunk majd, de csak koszontunk egymasnak es leult mogem. Nagyon fura, egyszer azt erzem hogy bejovok neki, utana meg azt hogy nem, bar elegge felos tipusnak tunik. Nem visszahuzodo, inkabb tartózkodó.

Szeretnem meghallgatni mas velemenyet is errol, foleg a fiuket, bar tudom hogy mostanaban a teljes nyomulas a meno, de attol meg van ra esely hogy amugy tetszem neki, csak felenk lenne, vagy nem akarja rameroszakolni magat?



2019. ápr. 24. 21:55
 1/5 A kérdező kommentje:

Oh, es meg egy kerdes.

Nagyon nyomulasnak venne ha reggel elkezdenek vele beszelgetni? Mit gondoltok errol? Van egy dolog amit amugy is szeretnek megkérdezni tole, mert tenyleg erdekel, akarki is lenne az ezt az egyet megkerdeznem. De nem szeretnem ketsegbeesettnek vagy idegesitonek tunni.

2019. ápr. 24. 21:59
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az esély megvan rá. Ha rendszeresen mögéd ül (szerencsések, nektek van ülőhelyetek), az egészen jó jel lehet. Én is hasonlóan cselekednék, amíg össze nem szedném a bátorságomat, hogy beszéljek a hölggyel.

De persze ettől még lehet, hogy nála ez mást jelent.

2019. ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Második kérdésedre is válaszolva: Szerintem nyugodtan kezdeményezz egy beszélgetést, hisz ismeritek egymást, természetes, ha érdeklődünk a másik iránt. Hajrá!
2019. ápr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Eddig is rendszeresen a kozelembe ult, de csak egyszer kerdezte meg hogy leulhet e mellem, en meg akkoriban a (mostmar) exbaratomnak foglaltam a helyet, ugyhogy nem csodalom ha nem ul le mellem. Nemreg szakitottunk, de ezt tudja o is, volt szo rola a buliban.

Tenyleg szeretnem masnak a velemenyet hallani, mert attol felek hogy a barataim csak azt mondjak amit hallani akarok:/

2019. ápr. 24. 22:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Én egy abszolút nem visszahúzódó lány vagyok, deee aki nekem bejön, azzal én is így vis3lkedek😅...szerintem bejösz neki, csak egyszeruen nem tudja o sem, h most odaulhetne-e melléd, vaagy nagyon rámenős lenne, ha odamenne beszélgetni hozzád(magamból kiindulva) szerintem holnap valahogy intézd el, h előtted szálljon föl, és ülj le mellé beszélgetni!😀

Ha nem teszed, úgyis benned lesz az a "mi lett volna, ha..." érzés, veszíteni meg nincs mit veszítened! Hajrá❣😉

2019. ápr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!