Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mégis hogyan valljam be a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan valljam be a fiúnak hogy tetszik? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú aki egy évvel idősebb mint én és nekem nagyon tetszik . És arra gondoltam hogy bevallom neki viszont nem tudom hogy hogy mert lehet hogy én neki egyáltalán nem tetszek és nem akarok beégni előtte. Egy suliba járunk és eddig csak Facebookon beszélgettünk valamennyit és attól tartok hogy ő személy szerint nem is nagyon ismer nem is tudja ki vagyok de valahogy a tudtára akarom ezt adni hogy nekem bejön. Mégis mit tegyek hogyan mondjam el neki?

(Privátba is írhattok)



2019. ápr. 25. 09:03
 1/5 anonim válasza:
74%

Szia! Ha gondolod írj privát üzenetet és segítek benne. Volt már akinek ilyen helyzetben segítettem és nekem is volt hasonló sztoriban részem.


23F

2019. ápr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Küldj neki egy ilyen mély tartalmas üzenetet:

:)


Ennyire szokták megerőltetni magukat jobb csajok. Szerintem is jól teszik, a szimpátiát ez is egyértelműen jelzi, de nincs benne semmi kapaszkodás. Ha a srácnak tetszel, akkor veszi a lapot, ha meg nem akar tőled semmit, akkor nincs semmi jelentősége egyetlen írott mosolynak.

2019. ápr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Menj oda azt mond el neki.

Ennyi. A férfiak nem lelkiznek annyit a semmin, mint ti nők.


Amúgy meg luk-luk, ha nem vagy nagyon átlag alatti még csak elutasítani se fog.

2019. ápr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Remélem,még nem mondtad el a fiúnak az érzéseidet!?

Én tapasztalatból tudom,hogy nem fog jól elsűlni,ha a fiú nem mutatja jelét,hogy érdekled.

Komolyan tanácsolom,hogy ne mondj neki semmit. Csak haveri kapcsolat maradjon.


Csak akkor ha egyértelműen látszik hogy szerelmes beléd. Különben elmondod neki az érzéseid és ő nem érez viszont,akkor utána mindig zavarban leszel, rosszul érzed majd magad a közelében. És pár év múlva ha vissza emlékezel,akkor csak nevetni fogsz rajta,vagy utálni fogod ezt az időszakot,ami az utan következett hogy a fiúnak nem tetszel.

2019. ápr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak időszakos szerelem,ő utána még rengeteg fiú fog tetszeni. Csak Te nem mindig fogsz nekik. Vagy pedig olyan fiú lesz szerelmes beléd,akibe meg Te nem vagy.
2019. ápr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!