Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Melyik az a szöveg, amivel ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az a szöveg, amivel ha visszautasítanak akkor nem hatlragszatok meg? (annyira? )

Figyelt kérdés
Ha pl valakinek szerelmet vallatok,és nem lehettek együtt,akkor mi az a szöveg,ami után nem éreznétek gyűlöletet a másik személy iránt,és tudnátok továbbra is jó barátok lenni?

2019. ápr. 26. 15:20
 1/5 anonim válasza:
A gyűlölet erős túlzás de nem tudna olyat mondani amitől barátok maradnánk. Ha csak a barátja akarnék lenni nem vallanék szerelmet.
2019. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Ha lezbikus.

Ez az egyetlen amitől nem haragudnék rá.

2019. ápr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha mocskos, szemét módon közölné velem hogy nem kellek neki.

Amúgy más esetben nem haragudnék meg rá, maximum rosszul esne. Gyűlölni meg végképp nem tudnám, hiszen egy visszautasítástól nem szünnének meg az érzelmeim ilyen könnyen iránta.

2019. ápr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az igazat szeretem hallani, még ha kicsit bántó is. Ne hazudjon kellemesen, hogy próbáljon tapintatos lenni, hanem nyögje ki az igazat. Ha nem vonzódik hozzám, akkor "bocsi, de nem igazán vagy az esetem és annyira a stílusod se jön be, szóval nem tudom elképzelni, hogy több is legyen". Esetleg, ha a távolság miatt, vagy családi gondok miatt, vagy tényleg bármi miatt, akkor mondja azt. Utálom a kamut. Ha a szemembe mondja az igazat, akkor lehet picit szomi vagyok, de tisztelni fogom, hogy őszinte volt. Ha egy kamu szart benyög, akkor azt lehet észreveszem és egyből utálom, mert nem is az, hogy visszautasít, hanem hogy a pofámba hazudik. Ennél utálatosabb nincs szerintem. Az élet nem habos torta, nem minden alakul úgy, ahogy szeretnénk. Nem fog minden kiszemeltünk vonzódni hozzánk, de ezzel nincs baj. De ne hitegessen és ne hazudjon. Ennyi az egész titka.
2019. ápr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem fiúként nagyon sok csaj utasított vissza, de azt utáltam a legjobban, ha "nem bántó" módon akarta csinálni, mert ezzel hülyének nézett. Mondd meg neki finoman és nyíltan a dolgot, de ne mondjál ilyen baromságokat, hogy "legyünk csak barátok".
2019. ápr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!