Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csináljak? Megismerte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K.L.F.M kérdése:

Most mit csináljak? Megismertem a neten egy srácot de nem tudom elfelejteni. 16/L 20/F

Figyelt kérdés

Lassan két hónapja ismertem mikor összevesztünk... Miattam mert én nem bíztam benne.

Nagyon kedveltem őt, és azt hittem hogy ő is engem mert mondta is... De ezekszerint mégsem voltam neki annyira fontos.

Nekem viszont ő fontos. Nem akartam hogy ez legyen de.... Bocsánatot kértem tőle kétszer is. Nem érdekelte. Én meg letiltottam. Nem tudtam jobbat. De nagyon hiányzik. Ez szánalmas tudom. Tegnap egyszerűen elsírtam magamat. Pocsékul vagyok, még a tanáraim is észrevették.

Csak vagyok, de nincs bennem életkedv. Semmi. Üresség.

Gondolom, ha akarna akkor keresne. És tudom hogy el kell engednem de nem megy.


2019. ápr. 26. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha akarna se tudna keresni mert letiltottad :D vagy írj neki és próbáljátok még egyszer utoljára megbeszélni, vagy pedig beszélgess/ismerkedj másokkal és úgy talán könnyebben túl leszel rajta
2019. ápr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Francokat nem tudna megkeresni. Ja, letiltottam instán mert felidegesített hogy nem írt. De mindenkinek van facebookja, nem hiszem el hogy egy 20 éves egyetemistának nincs. Megvan az email címem is neki. Ha akarna keresne.
2019. ápr. 26. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:
S, ha annyira fontos volt neked, miért tiltottad le? Hátha csak bedurcizott s 2 nap után írna, de nincs hol?
2019. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mi az hogy nincs hol?

Írjon e-mailt. Vagy akármi. Nem csak insta van a világon. Ha akarna keresne. De nem érdeklem. Én meg nem futok olyan szekér után ami nem vesz fel. Különben is, tuti csak játszott velem. Kétszer bocsánatot kértem, nem akart írni.

Én nem leszek aztán senki játékszere

2019. ápr. 26. 18:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Abban igazad van hogy fölösleges olyan után futni akit nem érdekelsz, de az sem jó hogy ennyire magad alatt vagy miatta. Ahogy előbb is írtam, próbálj meg ismerkedni és felejtsd el őt.
2019. ápr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!