Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiú-lány barátságból szerelem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátságból szerelem, megéri kockáztatni?

Figyelt kérdés

16 évesek vagyunk, gimnazisták, egy osztályba járunk. Ezzel a lánnyal 8. óta nagyon jóban vagyok. Mindent megbeszélünk, egy rugóra jár az agyunk, minden nap beszélünk. Neki is és nekem is volt már párkapcsolatunk, a barátságunk ideje alatt is. Megbeszéltük azt is, mindenről nyíltan beszélünk egymással. Eddig úgy gondoltam ez csak azért van így, mert haverok, nagyon jó barátok vagyunk. Benne bízok a legjobban, tőle kérek segítséget. Együtt járunk inni, nyáron rengeteget voltunk együtt, bulikba is együtt megyünk, néha nálunk alszik utánna. Mindenki mondta régebben, hogy összeillünk de mindif rávagtuk hogy "fujj jézus jem". Eddig nem néztem rá soha "úgy:...jó amikor Balatonon voltunk nyáron igen... Nem lányként, hanem barátként gondoltam rá. De ez most megváltozott. A szeretet, amit eddig éreztem mélyebbé kezd válni, és szerintem már többet érzek barátságnál.

Szerintetek:

Megérné elmondani, és ezzel lehet elrontani a barátságunkat?

Nem lenne rossz, ha esetleg lenne valami hogy már mindent tudunk egymásról?

Mit tegyek tulajdonképpen?😂

Koszi


2019. ápr. 26. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Onnantól kezdve,hogy egyikőtök többet érez,többé nem barátság,és nem is lesz. Nincs mit tönkre tenni.

Vagy neked az a barátság,hogy innentől kezdve bekamuzod neki,hogy barátként vagy mellette, ezzel átverve őt? A tiszta barátság fogalma nem ez.

Persze nem baj,hogy többet érzel.

Ennek két kimenetele lehet:

1. Elmondod neki,és

a) viszonozza az érzéseidet,és heppi

b) nem viszonozza,és innentől kezdve csak rosszabb lesz.


2. Nem mondod el. És átvered. Előbb-utóbb talál valamelyikőtök mást,vagy szimplán rájösz, hogy nem éri meg szenvedni és megszakítod vele a kapcsolatot.


Az első lépés: Elfogadni,hogy ez többet nem barátság és nem is lesz. A barátság kizárólag baráti érzelmeket tartalmaz-

2019. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos én eddig mindig megszívtam, amikor barátnak mondtam el, mert ők kb. testvérként tekintettek rám és csalódtak.


Biztos volt már a történelemben olyan, hogy két régi barát összejött, de az én életemben még nem tapasztaltam ilyet sajnos.


Ez azért furcsa, mert több sráctól hallottam ezt. Ezek szerint csak mi tudunk barátba beleszeretni és a lányok az elején eldöntik, hogy ki a barát és ki a pasi?

Nem tudom...

2019. ápr. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én a helyedben elmondanám. Gondolj bele, magadnak hazudnál és ártanál ha barátságot színlelnél.
2019. ápr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer ilyen helyzetben elmondtam a srácnak, ő nem érzett így, de csak jobb lett a barátságunk, mert én is tovább tudtam lépni. Szóval a visszautasítással is lehet nyerni :)
2019. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: A tiszta barátságban nincs és nem is volt vonzalom. Remélem,nem gond,hogy ezt egy weboldalról tudtad meg.
2019. jún. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!