Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes egy énekesbe? Felejtős?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes egy énekesbe? Felejtős?

Figyelt kérdés

Hello ☺️

Van egy srác, egy magán művészeti suliba jár.

Nagyon helyes, cuki és kedves, legalábbis úgy ránézésre kedves, még nem beszélgettem vele, mások elmondása szerint elképesztő hangja van, és mindenkit elvarázsol. Persze nagyon helyes és az is közrejátszik 😁

Néha rám mosolyog és köszön, akkor annyira furin érzem magam ..van, hogy előre enged a buszon.


Néhány hónapja felfigyeltem rá, ugyanazzal busszal megyek haza mint ő. Külön suliba járunk.

Egyszer láttam a buszon, hogy két lány ölelgeti és puszilgatja... annyira feltűnően lesokkolt a látvány, hogy ő is észrevette.

Szerintetek hagyjam annyiban? A barátnőim szerint nincs barátnője, ezzel így van némi esélyem, nem?


Én 1 évvel fiatalabb vagyok, szeptember új suli, gondoltam, hogy én is beiratkozom oda, vagy ez már túl beteges 😰? Én is szeretek énekelni, szoval nem tehetség nélkül megyek oda( persze nem is biztos, hogy van tehetségem, de ott lehet tanulni énekelni).


Annyira, fura érzés fog el, tisztára zavarban vagyok, mikor a közelemben van, elpirulok meg hasonlók ☺️

Annyira félek, nem tudom, hogy hogyan szólítsam meg vagy, hogy hogyan írjak rá instán.

Az némi önbizalmat ad, hogy nincs barátnője és az természetes, hogy helyes és népszerű a lányok körében, de akkor is... Túl felénk vagyok...


Gondoltam, hogy mivel szeretek énekelni, és gyakorlatilag szépen is énekelek így készítenék egy insta videót és feltölteném, majd be követném, hátha észrevesz... vagy ez egy pocsék ötlet?


Eh tudom, hogy kicsit örültes de annyira tetszik.



2019. ápr. 30. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Még nem beszélgettél vele, de szerelmes vagy belé.

Amúgy nagyon gyerekes ez hogy abba a suliba mész, meg az instavidi... Ez gáz, és ha szegény fiú barátnőt akarna, akkor olyat akarna, aki már érett egy kapcsolatra, te pedig nyilván nem vagy az. Amúgy ez alapján kb 12-nek tippellek, az tudod hogy ide csak 16-tól lehet kérdést kiírni?

És az illedelmes fiúknál alap hogy köszön és előre enged, ez nem jelent semmit.

De gondolj már bele kislány, helyes, és ezért szerelmes vagy belé? Ezt többször is leírtad hogy helyes. Ami tetszik még benne, hogy cuki. Tehát helyes. És kedves, pedig még nem is beszéltél vele. Tehát csak tetszik, és kislányos rajongásodat összekevered a szerelemmel...

2019. ápr. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

17 leszek, amúgy nem nevezném igazán szerelemnek, csak tetszik.

Arról én nem tehetek, hogy így viselkedek amikor valaki tetszik 😭

Gyerekes-gyerekes amikor valaki szerelmes annak eleve gyerekes a viselkedése.

2019. ápr. 30. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ez aranyos egyebkent!:))

En is hasonloan allok az emberekhez, szinte rajongok ismeretlen sracokert, ha tudok valami olyan dolgot roluk, ami engem levesz a labamrol.(peldaul, ha nagyon jo a hangja:D)

Az, hogy figyel rad, egy nagyon jo jel.

Szerintem beszelj vele! Volt egy film, fuhh mar nem is tudom melyik. Abban mondta a csavo, hogy csak 12mp-ig legyel bator(vagy 20, de nem is ez a lenyeg, ugyis erted😂😂), nem tovabb. Szolitsd meg, esetleg mondd meg neki, hogy hallottad, hogy nagyon jol enekel es ez teged is erdekel, kerj tole tanacsokat.

Szerintem ne ezert valaszd azt az iskolat! Csak akkor, ha tenyleg nagyon erdekel az enekles, a zeneles es ugy is odamennel, ha a fiu nem lenne.

Sok sikert, szoritok! Majd meselj, ha tortent valami!😊😊

2019. máj. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hű ☺️ Millió köszönet.

Megfogadom a tanácsodat! Amúgy nem a fiú miatt mennék abba a suliba, hanem azért is, mert korábban is érdekelt a művészet és főleg a zenélés-éneklés.

De azért mégegyszer köszönöm☺️

2019. máj. 1. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!