Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Nálatok is úgy van, h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok is úgy van, h ha egy térségben vagytok a kiszemeltetekkel, nem bírjátok ki, h ne nézzetek rá legalább 1x?

Figyelt kérdés

Azt tudom,h nálunk lányoknál általában így van,de nálatok is?És ha ránéztek a lányra,és netántán ő is rátoknéz,akkor gyorsan elfordítjátok a fejeteket?Vagy nem lesz bennetek az az érzés mikor "lebuktatok" h ő valyon mit gondolhat rólatok/arról,j néztétek őt?


Válaszotokat nagyon szépen köszönöm!



2019. ápr. 30. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Nekem van olyan sztorim, hogy állandóan szemezett velem, de közben nem is akart tőlem semmit. Hát én kiakadtam, mert faxnak jatszadozik velem...
2019. ápr. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Igen, legalábbis én nem tudom megállni, hogy ne nézzek arra minimum 1x er :D Ha pont arra néz úgyteszek, mintha szétnéztem volna vagy hasonló
2019. ápr. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

A félénk fiúk szoktak elforditani a fejüket, de azért szokott nézni őt, amikor nincs szemben vele.


A bátrabbak ált komolyabbak, vagy tényleg szemeznek vele, de néha még mosolyognak is.

2019. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Első,hát sajnálom,köszönöm az eddigi válaszokat!😊
2019. ápr. 30. 19:23
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Én fiú vagyok és néha én is rá nézek a lányra aki tetszik csak nem merek felé lépni.:(
2019. ápr. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 SIDLER22 ***** válasza:
56%
Én is ránézek. Aztán ha felém fordul akkor gyorsan elfordulok. De ezt nem kiszemeltekkel csinállom. Nagyjából minden lánynal aki picit komolyabban tetszik.
2019. ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm az eddigi válaszokat!Jöhetnek még!😊
2019. ápr. 30. 21:58
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

Rá szoktam nézni. És ha ő is felém néz, úgy teszek, mintha valamit keresnék arrafelé a távolban.

A szemezéshez még nem volt bátorságom…

17/f

2019. ápr. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Amikor nézegetem nem kiszemelt, csak utána, addig meg ránézek, ha valamiért kell, vagy ha szép. Bámulni nem nagyon szeretem, mert aztán mit szól ahhoz, de van olyan, hogy arra gondolok, vajon mit gondolhat.
2019. ápr. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem mertek szemezni olyannal aki tetszik akkor először próbáljatok olyannal aki nem tetszik. Utánna már rutinosabbak lesztek.
2019. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!