Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ilyenkor? - 16l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyenkor? - 16l

Figyelt kérdés

még tavaly jött egy srác az évfolyamomba, aki nagyon megtetszett. mindig mosolygott rám és párszor beszélgettünk is, de egyik pillanatról a másikra a fiú eltünt és mint kiderült elköltöztek.

nagyon szomorú voltam, hisz akörül kezdtem jobban megismerni..

na ez a fiú még márciusban olyan gyorsan, ahogyan tavaly eltűnt most megjelent és újra belépett az életembe. már nem tetszett, hisz másfél évig semmit sem hallottam róla, és csak volt, mint évfolyamtársam. most viszont újra mosolyog rám mindig a folyosón és szinte minden nap leszólít és beszélget velem. mintha kezdenének előtörni a régi érzelmek, de félek, hogy megint lelép és csalódni fogok.

szerintetek mit csináljak? próbáljak vele minél jobb kapcsolatba lépni, vagy inkább kerüljem el?



2019. máj. 1. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezd meg, miert koltoztek el. Egyszeri alkalom volt-e. Miert nem mondta el neked.

Viszont szerintem ezeket csak akkor, ha mar joban vagy vele. Lehet, hogy olyan dolog tortent, amit nem szivesen oszt meg mindenkivel(veled se osztotta meg regen).

Azt meg neked kell eldontened, hogy mennyire szeretnel vele kapcsolatban lenni. En nem felnek a csalodastol. Hisz az interneten mar annyi kapcsolattartasi lehetoseg van. Ha mast nem, lesz egy jo baratod.

2019. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat!
2019. máj. 1. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!