Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki vagy hülyeség az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy hülyeség az egész?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon bejön, szoktam vele beszélgetni, minden nap látjuk egymást. Közös angolra járunk és még 1-2 hónappal ezelőtt amikor előttem ült minden órán 3-szor 4-szer leejtette úgy a tollját hogy mikor felveszi rám néz, aztán amikor távolabb ült mindig oldalra kifordulva és könyökölve ült és bámult. Mikor ezt észre vettem sem vette le rólam a szemét csak mikor már megkérdeztem mi az. És ezt 2 percenként eljátszottuk csak a végére már óvatosabb volt.

Más órákon is szokta csinálni.Hülyéskedett úgy hogy külön felém fordulva és engem nézve csinált mindent, talán meg akart nevettetni. Néha keresi az alkalmat hogy beszélhessünk, ahogy én is. A barátaim szerint (akik ismerik) full szerelmes belém csak nem mondja el, ahogy nekik se (közös a baráti körünk). Sosem mondja el a lánynak ha ilyesmi van. Gondoltam rákérdezek, nem vesztek semmit, de azt mondta hogy nem érez irántam semmit. Ez volt egy pár hete. A legjobb barátjával én is nagyon jóba vagyok és tudja hogy bejön nekem. Szerinte én is neki és mindig szokta is vele piszkálni de ő úgy csinál mint aki meg se hallotta. Akkor most tetszek neki vagy nem? Közeledjek felé? És ha igen hogy? Mivel elég zárkózott.



2019. máj. 1. 23:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tuti tetszel neki és érdemes lenne elmondanod neki, ha ő nem kezdeményez, ne várj rá, mert a bizonytalanságnál nincs rosszabb.


Mondd el neki, hogy te hogy érzel és kérdezd meg, hogy tudná-e ő ezt viszonozni!

2019. máj. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!