Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van nála esélyem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van nála esélyem? Többi a leirasban

Figyelt kérdés

Megismertem nemrég egy fiút,a városban így full random. Először tök cuki volt velem, mondta hogy szépnek tart , aranyos vagyok még tényleg már azt hittem hogy csók lesz a vége

Aztán bejeloltem Facebookon, rairtam, visszairt és mondta hogy találkozzunk a városba . Megint tök jól elbeszelgettunk. Ezután még egyszer írtam neki de arra csak nagyon később köszönt vissza utána nem is irt semmit, majd ramirt hogy szia mizu. Erre válaszoltam de nem írt utána semmi, aztán írtam H lejön e a városba arra se írt vissza. Jó . Lementem magamba erre ott volt a haverjaival, én meg direkt elmentem mellette. Nem mertem odanezni, de hallottam egy ERŐLTETETT tusszentest ami valszeg ő volt, majd hallottam hogy a haverjai mondják a nevét H .... Nézz csak oda

Másnap mentem ilyen házak közt (lehet H ott lakik) és hallottam ugyanazt a tusszentest. Hátra néztem és ott volt de megintcsak nem mertem odenni

Viszont írni sose ír pedig egész nap fent van :(((



2019. máj. 4. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha elmész mellette és nem köszönsz neki, azután sem, hogy felhívta magára a figyelmed, elég nagy bunkó vagy. Értem én, hogy nem mersz, de így csak rombolod az esélyeid.
2019. máj. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem mertem odanezni, és van nevem is , nem tusszenteni kellene, hanem szólni nekem ,
2019. máj. 4. 21:42
 3/3 anonim válasza:

Félénk a fiú? Ha igen könnyen lehet, hogy rád vár, mert ilyen esetben ő sosem fog merni továbblépni. De azt szerintem jobban is tetted, hogy nem mentél oda úgy hozzá, hogy ott voltak a cimborái, mert kínos lett volna mindkettőtöknek nagy eséllyel. Facebookom pedig nekem is van, de nagyon ritkán nézek rá.

Ha itt tényleg egy visszahúzódó, félénkebb srácról van szó (pláne ha még sosem volt senkije, nem tudom hány évesek vagytok), akkor simán lehet hogy csak fél tőled, fél ettől az egésztől és nem tudja mit tegyen.

Az is lehet, hogy unszimpatikus lettél neki, mert bár kívülről (ahogy mondta) szépnek tart, de lehet hogy a belső tulajdonságaid nem jönnek be neki. Sok minden lehet. De lehet hogy egyszerűen csak be van majrézva tőled és azt várja, hogy te lépj, ha szeretnél tőle valamit.

Azért remélem minden jól fog alakulni :)

22/F

2019. máj. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!