Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok szerelmes lenni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szerelmes lenni? Vagy csak nem megy könnyen? Velem van a baj vagy csak még nem jött az igazi?

Figyelt kérdés
Egy sráccal egész jól megvagyok egy ideje. Beszélgettünk,találkozgattunk majd jöttek a dolgok maguktól. Gondoltam mivel jól elbeszélgetek vele teljesen rendben lesz minden. Viszont régóta (4 éve) senkihez sem tudtam magam közel engedni vagy szeretni. Őt sem szeretem csak kedvelem. Szeretne párkapcsolatot de én nem tudom, hogy így nem tudnék ebbe belevágni. Nekem több kéne egy kapcsolathoz de szerelemet nem érzek régóta. Tökre semleges érzelmeim vannak az emberekkel kapcsolatban. Senkihez se kötődöm úgy. Mi a véleményetek? Van olyan aki nem érezhet szerelmet? Vagy ez a múlt miatt is lehet mert sok negatív dolog történt esetleg. Hogyan mondjam el a srácnak úgy, hogy barátok maradhassunk ennek ellenére?

2019. máj. 6. 00:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy két ember nem illik össze. Valódi szerelmet pedig valószínű csak később fogsz érezni. Én őszintén megpróbálnám vele a helyedben, mert sosem lehet tudni. Ha nem megy, majd elmondod neki, de egy esélyt megérdemel. És mindig, mindig legyél őszinte. Mond meg neki hogy nem érzel úgy iránta ahogy ő, és ha ennek ellenére szeretné megpróbálni, akkor rendben van. Én ezt tenném a helyedben. Remélem jól alakulnak a dolgok. :) És igen, lehet múltbeli sérelem hatására. Ha tényleg senkihez sem kötődsz, és nincs ellenedre, a helyedben felkeresnék legalább egy mentálhigiénés szakembert. Ő biztosan megtudná mondani hogy mi okozza benned ezt a gátat, ha ő nem tudná segíteni vannak pszichológusok, és pszichiáterek. De úgy is tovább tudnak irányítani ha indokolt lenne. Minden rendben lesz, és a szerelem rád is rád talál majd😊
2019. máj. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!