Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rólam álmodott, mit jelenthet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rólam álmodott, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Szóval van egy osztalytársnőm akivel régóta jóba vagyunk, én szeretem is (nem barátságból) 3 hónapja kb., adott félreérthető jeleket is.


És valamelyik nap aztmondta velem álmodott.

Az álmában telefonáltunk, amiből videochat lett, aztmondta elkezdtem 'kiscreenelni' őt.

Majd letette megsértődve, én átmentem és lelöktem egy szakadékba. (XD)

Szerintetek ez mit jelenthet?



2019. máj. 6. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

Azt, hogy belépett a "REM" fázisban amiből arra következtethetünk, hogy jól, mélyen aludt.


Egyébként vannak ilyen "álomfejtő" oldalak, akár itt is utána nézhetsz, hátha kiderül néhány kérdésből 1-2 infó, ami hasznos lehet. Egyébként szerintem semmi komolyat ne gondolj bele, és is álmodtam már rengeteg olyan lánnyal, akik teljesen közömbösek számomra. :D

2019. máj. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%
Azt jelenti, hogy álmodott egy hülyeséget, te meg felfújod, mert többet akarsz belelátni.
2019. máj. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!