Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tippik barát többet érez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippik barát többet érez dolog. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem várok semmiféle univerzális megoldást, mert ha lenne mindenki ezt használná. Na, de a szituáció: Van egy lány barátom akit egyszer már randira hívtam. Először igent mondott, de aztán meggondolta magát, amit meg is értek. Akkor rá rontottam a kérdésemmel és próbáltam laza lenni. Azóta marha jóban vagyunk igazából. A nővére által ismertem őt meg, de már a húgát is ismerem és van egy közös "mondásunk" is amit majdnem minden story mesélésnél mondunk. Ma elmentünk ketten popcornozni de kitaláltuk, hogy mi lenne ha megnéznénk egy romcsi filmet amit mind ketten meg szeretnénk. Az egy dolog, hogy nekem nem valók a romcsi filmek, de neki sem. Halálra röhögtük magunkat. Ilyen jó nem randim még nem volt. De ilyen jó randim sem volt még. Egy gyerek kori lelki probléma miatt naaaaagyon kevés embert merek bemutatni (eddig kb nullát) de őt még akár szívesen is. Ma este elköszönésnél meg megkérdeztem, hogy: "Romantikusan búcsúzunk el vagy öleléssel?" Mire ő röhögött egyet majd megölelt. Féltem, hogy elromlik a barátságunk, mert ez a barátság nagyon jó. Voltak nálunk csere diákok külföldről akik meg is kérdezték, hogy mi miért nem vagyunk egy pár, elsőre ezt hitték. Míg egy közös barátunk szerint elképzelhetetlen és lehetetlen. Szerintetek?

2019. máj. 6. 21:31
 1/1 -remete- ***** válasza:
Véleményem barátot nem könnyü találni. Szerintem ne legyél önző ha szükséglenne többre ebben a kapcsolatban lehet kimutatta volna. Lehet mélyebb a kapcsolat őszintébb és ahhoz nem kell szex és a "szeretlek" érzést is kilehet mutatni.
2019. máj. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!