Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Aki már volt iyen helyzetben,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már volt iyen helyzetben, mit csinált? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Lehetséges úgy beleszeretni valakibe, hogy 4 éve a legjobb barátod,

soha nem vonzódtál hozzá,

soha nem is vetettél fel olyat, hogy ő meg te,

Szinte undorodtál a gondolattól is,

De miután megcsókol azt érzed, hogy "Mindvégig szerelmes voltam belé, és kell"?


Ebben a cipőben járok én most. Először azt hittem csak kicsit összezavarodtam, de nem. Olyan sok hónapja megy már ez, hogy ez nem csak egy képzelgés..

Mi a teendő ilyenkor? Nem akarom ezt rázúdítani, rámenne a barátság. De valamiért mégis csak megcsókol, olyanokat mond, úgy néz rám stb..(Azt már egyszer beszéltük együtt, hogy összezavarodott nem is egyszer velem kapcsolatban)

Adnátok tanácsot, hogy hozzam ki belőle, hogy esetleg megnyíljon és beszéljen őszíntén az érzéseiről magától? Vagy mit tegyek amitől tényleg igazán elgondolkodik kettőnkről?



2019. máj. 6. 23:52
 1/2 -remete- ***** válasza:
54%
Barátság az első sose lesz olyan mint volt. A barátság egyfajta biztonsági zóna bármi lehet belőle. Csak az a gáz vele, hogy ha nem kölcsönös akkor becsületes e fent tartani? Kihasználni.
2019. máj. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy szoros kapcsolatban a csók képes kiváltani ezt. Gyakorlatilag új szintre léptetek. És az hogy ő megcsókol sem véletlen. Csak mondd el neki mit érzel, és mutasd ki neki hogy szereted. Valószínűleg ő benne is ugyanez játszódik le, csak nem igazán tudja hova tenni.
2019. jún. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!