Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy csak velem van ez, de nem megy. Pedig szinte nem is ismer, apukámat jobban ismeri, mint engem... Ránézek és nem tudom elvenni róla a tekintetem, meg úgy alapjában véve a lehető legnormálisabb. De azt tudom, hogy nem lehet köztünk semmi, és igyekszem elfelejteni, de nem megy! Pedig már mindent próbáltam. Van valami ötlete valakinek?

2019. máj. 7. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem beszeltetek sose, akkor miert kell egybol azt gondolni, hogy sosem lehet koztetek semmi? Istenem...

Ha meg fog ismerni, akkor lehet neki egybol tetszene a szemelyiseged...

2019. máj. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Thispain ***** válasza:
Olyan dolgot nem szoktunk elfelejteni, ami hat az érzelmeinkre, vagy a testünkre, vagy érdekel minket.
2019. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De én el szeretném felejteni! Nem volt már ilyen valakivel, vagy csak képzeljétek el... de ha nem felejtem el akkor.. nem tudom mi lesz, de muszáj elfelejtenem, mert ha megtudja a reakciója vagy a "fúj" lesz (bár ezt nem nézem ki belőle) vagy az, hogy "bocs..."stb. Tehát jobb ha még most elfelejtem. Semmi ötlet?
2019. máj. 7. 16:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Az idő segít elfelejteni.

Keresd hobbit magadnak, vagy menj el sportolni.

Majd lesz helyette egy másik srác és szerelmesek lesztek egymásba.

2019. máj. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!