Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Régebben egy ismerősöm által ismertem ezt a lányt.

Sokmindenbe hasonlítottunk. Ugyan olyan fajta zenét szerettünk, ugyan azzal a játékkal játszottunk, ugyan azt szerettük stb.

1 órára lakott tőlem szóval le tudtam hozzá menni gyakran.

Azért elmentem dolgozni hogy el tudjak menni hozzá és hogy ajándékokat vegyek neki.

Együtt voltunk már 5. hónapja mikor egy nap hirtelen letiltott. Nagynehezen elértem egyik ismerősöm által, és csak annyit mondott hogy neki ez nem fog menni a távolság miatt és hogy egy ideje megcsalt egy másik sráccal. Mondta hogy a srác többet megtudni adni neki mint én és hogy soha ne keressem többet. Azóta eltelt 5 hónap és még mindig hiányzik. Mit tudnék tenni? Mit rontottam el? Soha nem bántottam még szóval se. Úgy érzem lelki szemetesként használt és utána eldobott.

19/F



2019. máj. 8. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Uhh, durva. Próbáld túl tenni magad rajta, nem éri meg hogy foglalkozz vele.
2019. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagy hibás. Lépj túl rajta, 1 percet sem ér meg, hogy foglalkozz vele.
2019. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Az élet (és a ribi) márcsak ilyen. Engedd el és lépj tovább.
2019. máj. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Megpróbálom túltenni magam rajta és nem foglalkozni vele.
2019. máj. 9. 22:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Komolyan meglep, hogy vannak ilyen pasik ,mint te, akik ennyit megtesznek egy lanyert.. En eddig csak a masik kategoriaval talalkoztam..:)) Mindenkepp engedd el a csajt mert nem erdemli meg, hogy ilyen ember legyen mellette..s ha egyszer felkeres, ne menj vissza hozza..ugyanez lesz a vege ..:(
2019. jún. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy elrontottál-e bármit is. De az én szememben az, aki több hónap pár kapcsolat után csak úgy letilt, az menthetetlen. Mert azért valljuk be, ezt egyetlen ember sem érdemli meg, nem pedig valaki, aki heteket áldozott rám az életéből. Tudom, hogy nagyon nehéz, de próbálj meg kilepni ebből. Nem lesz egyszerű érzelmileg, de higyj nekem, nem érdemel meg téged ez a lány! Remélem, soha nem felejted el, hogy ez az ő szegénységi bizonylata, és egyáltalán ne hagyjd, hogy bárki is így bánjon veled. Arról nem is beszélve, hogy aki úgy keres magának párt, hogy az többet vagy kevesebbet tud-e adni neki, attól amilyen gyorsan csak lehet szabadulj meg.... Csak a mélybe húz. Szurkolok neked, hogy sikerüljön túltenned magad rajta, és találj egy rendes lányt, az ilyen ökrök pedig kerüljenek el! 17/l
2019. aug. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!