Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan kapcsolatról, ahol ekkora a korkülönbség?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti, csak kíváncsi vagyok mások véleményére.

Szóval adott egy fiú és egy lány. A lány még 18 alatt van és a fiú 5-6 évvel idősebb nála. Szerintetek mükődhet ez a kapcsolat, ha amúgy meg van a közös hang a két fél között. Vagy ezt már soknak találjátok? Ha lehet próbáljátok kicsit bővebben kifejteni, hogy mit gondoltok erről.

Aztán majd én is leírom, ha jött pár válasz.



2019. máj. 9. 19:47
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*Működhet
2019. máj. 9. 19:48
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Miért ne működhetne? Ne az alapján legyél egy kapcsolatba amit mások gondolnak arról, hanem amit Ti gondoltok róla. Ha ti egymással akartok lenni és jól is működik minden, akkor ne mások véleményére hallgassatok, hanem próbáljátok meg és legyetek együtt. Ez két fél döntése! HA minden jól működik, szeretitek egymást, akkor nincs semmi gond!
2019. máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

#2

ctrl+c, ctrl+v

2019. máj. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
6 év az semmi.
2019. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem ez normálisnak minősül, HA a lány nem egy elkényeztetett, hisztis élősködő, illetve ha mind a kettő kompromisszum képes legalább a kapcsolatukban.
2019. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%

Nem!


A lány fiatalkorú, a srác lassan diplomázik.

Annyira, de annyira más az életük.

A srác hamarosan a saját lábára áll, meló, lakás, kocsi, nők.

A lány meg, most megy fősulira, tanulás, fiúk.


Tényleg, hol laktok? Csak mert a tovább tanulás miatt nem kerül a lány más városba?

2019. máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Nemsok korkülönbség.

Amennyiben eltudjatok fogadni egymást, és szeretitek, akkor nem lesz gond.

2019. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
Akik azt mondják, hogy nem működhet, azok irigy kutyák, trollkodók az oldalon
2019. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
93%

Tapasztalatból mondom, hogy működhet. A barátommal tökéletesen megvagyunk, teljesen oda vagyunk egymásért és mindent meg tudunk beszélni. Igaz, hogy más az életünk, ő már lediplomázott én még csak gimis vsgyok, de azért ez nem olyan nagy probléma. Szeretjük egymást és ez a lényeg.:))

17/L és 24/F

2019. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
15%

Attól függ, mert 18 év alatti lehet 12 éves is és ha 5 év van köztük, akkor a srác 17 éves és ezt a törvény sajnos nem bünteti. Na ez akárki akármit mond, nem normális. Mondjuk nem ez volt a kérdés, hanem az, hogy működhet-e. Végülis ez is működhet, hallottam is már ilyenről, de akkor sem normális. Aztán jönnek most a 14 évesek. Hááát... Amilyen nagylánynak képzelik magukat a 14 éves kislányok, a 19-20 éves fiúk jelentős százaléka meg amilyen éretlen, ez is simán működhet. De itt is bennem van ez a nem normális érzés. Le lehet pontozni, de szerintem nem teljesen okés, ha egy 20 éves srác egy 14 évessel van együtt.

Szerintem 16-17 éves korban már elfogadható.

2019. máj. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!