Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire normális az, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az, ha nálam sokkal idősebbe vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Nincs apakomplexusom, még mielőtt valaki írná. De sokszor volt olyan, hogy apakorú férfi tetszett, de nem képzeltem el vele semmi komolyat, csak bejött. Hírességeknél is tetszett sok 30-50 éves ember is. Ez mennyire normális? Volt, hogy távoli rokonba is beleszerettem, de még a saját tanáromba is. Volt egyébként rendes kapcsolatom, ő csak 5 évvel volt idősebb nálam. Biztos más tiniknél is előfordul, de ez egy idő múlva elmúlik, úgy értem, hogy majd velem kb egykorúak fognak tetszeni? És meddig elfogadható, hogy tetszik nekem egy ilyen idős ember? Kapcsolatba biztos nem lépnék velük, de viszont elfantáziálgatok dolgokról. Ez normális dolog?

2019. máj. 10. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Teljesen normális. Ha vagy az ő szintjükön annak sincs akadálya, hogy összejöjjetek.
2019. máj. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Írj.
2019. máj. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Evolúciós okokból rengeteg csajnak tetszik az őszülő halánték. Nincs ezzel semmi baj.
2019. máj. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális szerintem is.

Azokkal meg nem kell foglalkozni, akik a társadalmi elvárások miatt fújolnak!

2019. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond! Ebben a korban ez a "kicsabongás" még nem gond! Nem jelentkezik mindenkinél! Ez még csak útkeresés!
2019. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene es szerepjatekra is jo lenne!
2019. okt. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!