Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet elfelejteni valakit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfelejteni valakit?

Figyelt kérdés
Mik az elfelejtés lépései? Gondolom egyszerű: ne gondolj rá. De ezt hogy lehet megtenni? Hobbi, barátokkal való szórakozás több hónapja hiábavaló. Tudom, érzem, hogy a saját helyzetem keserítem meg azzal, hogy ennyit van a fejemben, szóval változtatni szeretnék. Hogy felejtsek el valakit?

2019. máj. 10. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elfoglalod magad. Barátok, haverok, kikapcsolódás, munka stb... Szóval valamilyen tevékenység, amikor nem vagy egyedül az segít benne, hogy ne ezen kattogj.
2019. máj. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Először is gondolj bele, megéri egy olyan ember miatt szomorkodni hetekig, hónapokig aki valószínűleg túl van rajtad és éli tovább az életét? Nem ismerem az előzményeket azt, hogy mennyi ideig, mennyire szoros kötődéssel, és hogy váltatok el, na meg hány éves vagy, de akár mennyi is te egy önálló ember vagy és ugyan az vagy,akár van párod akár nincs!

Egy kicsit legyél "önzőbb" és most foglalkozz magaddal, én nem azt mondom, hogy felejtsd el mert tudom, hogy nem lehet, de fogd fel egy tapasztalatnak!


Nem vagy egyedül egyébként, én nem tagadom önző ember vagyok és mindig a saját érdekemeit néztem. Úgy igazából senkit nem szerettem soha sem, majd jött egy lány és mindent megadtam volna érte, olyan döntést is hoztam érte amit már nem igazán tudok visszacsinálni, ennek ellenére egyik pillanatról a másikra emberszámba se nézett, még most is gondolok rá, de mint már írtam azzal, hogy szomorkodom nem lessz jobb ő meg sza..k rá!

2019. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem ismered az illetőt, akkor sokkal nehezenb lesz elfelejteni, mert mindig azt fogod álmodni, hogy milyen jó ember lehet...
2019. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam a helyzetedben és nekem úgy ment a leginkább, hogy találkoztam valaki mással. Kerestem az embereket és végül rátaláltam egy fiúra aki szeret, így nagyon könnyű volt. :)
2019. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Thispain ***** válasza:
45%
Elektrosokk.
2019. máj. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!