Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csináljak? Ráírjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Ráírjak vagy ne? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A fiú akibe szerelmes vagyok és aki tényleg sokat jelent nekem kiírta az instastory-jába, hogy 1-2 napig most ne írjon neki senki mert nincs túl jó állapotban. Engem viszont kikészít, hogy nemtudom mi a baja és segíteni sem tudok neki.


Szerintetek ráírjak egy olyan szöveggel, hogy tudom, hogy nem szeretnéd most, hogy zavarjanak és bocsi, hogy én zavarlak, de mi a baj? Tudnom kell. Lécci mondd el! Muszáj tudnom!


Tudom ez így eléggé akaratosnak tűnik, de nembírom ki, hogy nemtudom mi a baja. Szerintetek ráírjak valami más szöveggel, vagy hagyjam az egészet és várjak hétfőig?



#szerelem #életem értelme #nagyonnagyszerelem
2019. máj. 10. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem írj neki, de nehogy ilyen szöveggel:D

Szimplán kérdezd meg hogy akar-e róla beszélni.

2019. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vard meg azt a ket napot ha nem akar beszelni akkor nem fog
2019. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ok, köszi. Igazad van. Ezzel most csak rontanék a helyzeten. Valahogy kivárom, de annyira rosszul érzem magam, hogy nemtudom mi a baja és, hogy segíteni se tudok rajta. :(
2019. máj. 10. 22:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát megértem, hogy akaratos vagy csak ne ennyire. Amugy milyen viszonyban vagytok?
2019. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne írj. Menj el hozzá.
2019. máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!