Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a szerelemben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a szerelemben mennyire számít a kor?

Figyelt kérdés
Jó, a nagyon szélsőséges esetektől eltekintve... Tehát nem olyan olyan durva korkülönbségre gondolok.
2019. máj. 12. 19:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*olyan nagyon
2019. máj. 12. 19:19
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem számít, ha két ember szereti egymást, és az összhang megvan.
2019. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Korfüggő. Tehát egy 14 éves lány 22 éves fiú az nagyon nem egybe illőt kategória. Ennek ellenére lehet működő kapcsolat de inkább pár évvel később. Egyébként meg nincs jelentősége a kornak, de tini korban azért számítt (szerintem).
2019. máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Kor, személy...valolyában minden függő. Én most 17 éves srác vagyok, de nem tudnám magam elképzelni még egy 15 évessel sem. Minimum egy 16 éves lányt keresek. S ha idősebb nálam, nekem az már nem jó.de pl van olyan ismerősöm, aki 18 éves és egy 14 éves lánnyal jár...ezt neked kell eldönteni, hogy neked ez így jó e, vagy sem...
2019. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Max. 5-7 év az még úgy gondolom belefér. De 10 az már sok.
2019. máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
80%
Szerintem nem igazán számít. Az én párom és közöttem 4 év van, de minket egyáltalán nem zavar. Imádjuk egymást és teljesen össze vagyunk már nőve :)
2019. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egyáltalán nem. A személyiség és az életfelfogás már annál inkább.
2019. máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

Számít, mert különböző korosztályok igen ritkán értik egymást.


Itt vagyok például én 42 évesen. Össze tudnék-e jönni egy 19 éves lánnyal? Ó, hogyne, biztos tök jót szexelnénk, nekem is bejönne a fiatal teste, neki is az én tapasztalatom. Na de mi lesz aztán? Miről beszélgetnénk? Ha elmesélném neki, mi volt, amikor én voltam 19, úgy hallgatná, mint valami öreg bácsi régi emlékeit. És ő mit mesélne nekem? Hiszen még el sem kezdett élni. Na meg nyilván más hullámhosszon is léteznénk. Ő még csak egy tapasztalatlan csikó, honnan tudná, hogy kell megbízható, hűséges társnak lenni? Előbb-utóbb elvinné a vére másfelé, nem ülne otthon vagy lenne a feleségem. S ha lenne, annak mi lenne a vége? Húsz év múlva én már 62 lennék, ő még mindig csak 39.


Persze nincs kizárva ennek ellenére sem a dolog... csak rendkívül kicsi az esélye.

2019. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is a tiniknél számít inkabb a korkülömbség, hiszen a mai fiuk tobbsege arra megy, hogy minél több lánnyal jöjjön össze..
2019. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
nem igazán számit.Ha úgy vesszük az emberek 80% elválik, és nagyobb százalékban hozzájuk korban közelebb párt választanak.
2019. máj. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!