Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen meglepetés ajándékot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen meglepetés ajándékot tudtok ajánlani barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Eddig egy nagyon jó ötletem volt, ami nagyon jól sült el. Váratlanul megjelentem a lakása előtt egy plüsmacival, odaadtam neki, majd mentem is tovább. Tudtok még eseetleg ajánlani valamit? Amitől meglepődik, és örül neki. Kérlek az ilyen trollkodó válaszokat most kerüljük el, segítségre van szükségem. Köszönöm!

2019. máj. 12. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a páromtól egész nap lerázott mondván, hogy segít a családjának (távkapcsolat). Gondoltam, hogy na szuper, csak este fogok vele beszélni. Este megszólal a csengő, kinyitom és ott áll 2 hamburgerrel (onnan hozta, ahol az első randin is voltunk) és egy pendrive-val, amire a régóta eltervezett "majd egyszer megnézzük" film volt rárakva. IMÁDTAM <3
2019. máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!