Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem kell egy ilyen fiú a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kell egy ilyen fiú a lányoknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az én problémám, hogy régimódi vagyok ( gomdolom ) Ha valaki tetszik nekem, azzal beszélgetek először, aztán randi, udvarlás és utána a többi.

Tisztelem és szeretem a lányokat, igyekszem a tenyeremen hordozni őket.


Mégis, akivel komolyabb lenne, rögtön azt akarja, hogy dugjam meg... Nekem ez sok lenne, mert érzések által vagyok vezérelve, szeretném, ha alakulna a kapcsolat.

Ha megdugom, vagy valakivel random lefekszem az megint más dolog, de kapcsolatban az érzéseket, érzelmeket, törődést és szeretetet részesítem előnyben.



2019. máj. 13. 13:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem kell. Sőt, több ilyen srác kellene. 17/L
2019. máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
De. Érdekes a lányoknak meg az a baja, hogy nincs ilyen fiú :D
2019. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Klónozd magad légyszíves...

1.vel értek egyet

16l

2019. máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden normális lány ilyen fiúra vágyik, szóval most akkor csak dicsekedni akarsz és várod a privát üzeneteket?! :D


De tényleg ez lenne a normális és ne is foglalkozz olcsó lányokkal, akiknek se eszük, se önbecsülésük!


Normális kapcsolathoz normális emberek kellenek, sok sikert!

2019. máj. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy azokról a lányokról kiderül, mekkora ribik. Te úgy vagy jó, ahogy vagy.
2019. máj. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
semmi baj nincs veled így a leírás alapján, és nem vagy régimódi, csak a lányoknak biztos túltengett a hormonháztartásuk. őszintén, örülnék, ha lenne ilyen fiú a közelemben...
2019. máj. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden normalis fiu ilyen, en is ilyen vagyok. :)
2019. máj. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha házasságon belül akarsz csak szexet akkor elég mehéz a mai világban. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha nagyon sokáig akarsz nemi kapcsolat nélkül kapcsolatba lenni a csaj meg már akarna egy idő után (hónapok!) és nem jön össze miattad, akkor valszeg lelép amint talál olyat aki tud ilyen téren többet adni.
2019. máj. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ismerős para. Imádom hogy mindenki a tv ben tanultakat használja. Légy önmagad ez a lényeg. Aki ezt nem képes elfogadni nem hozzád való.
2019. máj. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Úristen! Több ilyen fiú kéne, és ez a gondolkodás, és viselkedésmód becsülendő! Vannak, akik ezt nem tudják értékelni, de biztos vagyok benne, hogy ilyen hozzáállással egy értelmes, és illedelmes nőt fogsz találni magadnak! Én pl mindent megadnék, hogy találkozzak valakivel, aki így viselkedik ;)
2019. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!