Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Nem kell egy ilyen fiú a lányoknak?

Sziasztok!

Az én problémám, hogy régimódi vagyok ( gomdolom ) Ha valaki tetszik nekem, azzal beszélgetek először, aztán randi, udvarlás és utána a többi.

Tisztelem és szeretem a lányokat, igyekszem a tenyeremen hordozni őket.

Mégis, akivel komolyabb lenne, rögtön azt akarja, hogy dugjam meg... Nekem ez sok lenne, mert érzések által vagyok vezérelve, szeretném, ha alakulna a kapcsolat.

Ha megdugom, vagy valakivel random lefekszem az megint más dolog, de kapcsolatban az érzéseket, érzelmeket, törődést és szeretetet részesítem előnyben.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, szex, randi, társkeresés, érzelem, érzés

máj. 13. 13:19  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedeves szavakat :)

Fentebb írták, hogy ha hónapokig nincs szex az baj... Persze, én sem fogadtam cölibátust. :)

De nem erőltetem, mert szerintem nem az egy kapcsolat mozgatórugója. Ha a lány is úgy érzi oké, s ha nem, én végtelen ideig tudok várni, mert nem az a lényeg. :D

Azt is írták fentebb, hogy dicsekedek-e s a privátokat várom.

Sajnos ez egy valós probléma, nem dicsekedtem. Tényleg megdöbbentően sok ilyen felszínes lánnyal találkozom.

(Persze, ha valaki privátot akar írni, nem vagyok semmi jónak elrontója, sose lehet tudni 😅 )

# 11/13Időpont máj. 13. 22:39 Privát üzenet

Figyelj azért egy párkapcsolatban nagyon fontos a szeretkezés.

Nem a legfontosabb, de fontos.

Én ki nem hagytam volna.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 12/13Időpont máj. 14. 07:11 Privát üzenet
Miquel nevű felhasználó válasza:

" igyekszem a tenyeremen hordozni őket."

Aha! Szóval kocsid nincs... :-))

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 13/13Időpont máj. 14. 16:25 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
12-16 eves fiuk! Mi az elvarasotok egy lannyal szemben? (Belso, Kulso, Viselkedes) Hogy jelzitek a lanyoknak azt hogy tetszik nektek? A lanynak higy kell jelezni?
Csunya lányoknak nincs esélyük helyes fiúknál?
Ezek alapján bejöhetek a lányoknak, ti akkor csinálnátok ilyeneket?
17-18 éves lányoknak bejön egy 25 éves pasi?
Lehet hogy buta kérdés, de ha tetszem nem túl szép lányoknak, akkor ennyi erővel tetszhetek szépeknek is, nem?
Tudtok olyan oldalt, ahol olyan korombeli (16) lányokkal ismerkedhetek, akik egy fiúban nem a külsőt nézik, ahol a lányoknak szerelem kell, nem random guyoktól szivecske?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!