Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem kell egy ilyen fiú a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kell egy ilyen fiú a lányoknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az én problémám, hogy régimódi vagyok ( gomdolom ) Ha valaki tetszik nekem, azzal beszélgetek először, aztán randi, udvarlás és utána a többi.

Tisztelem és szeretem a lányokat, igyekszem a tenyeremen hordozni őket.


Mégis, akivel komolyabb lenne, rögtön azt akarja, hogy dugjam meg... Nekem ez sok lenne, mert érzések által vagyok vezérelve, szeretném, ha alakulna a kapcsolat.

Ha megdugom, vagy valakivel random lefekszem az megint más dolog, de kapcsolatban az érzéseket, érzelmeket, törődést és szeretetet részesítem előnyben.



2019. máj. 13. 13:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedeves szavakat :)


Fentebb írták, hogy ha hónapokig nincs szex az baj... Persze, én sem fogadtam cölibátust. :)

De nem erőltetem, mert szerintem nem az egy kapcsolat mozgatórugója. Ha a lány is úgy érzi oké, s ha nem, én végtelen ideig tudok várni, mert nem az a lényeg. :D


Azt is írták fentebb, hogy dicsekedek-e s a privátokat várom.

Sajnos ez egy valós probléma, nem dicsekedtem. Tényleg megdöbbentően sok ilyen felszínes lánnyal találkozom.

(Persze, ha valaki privátot akar írni, nem vagyok semmi jónak elrontója, sose lehet tudni 😅 )

2019. máj. 13. 22:39
 12/13 anonim ***** válasza:
52%

Figyelj azért egy párkapcsolatban nagyon fontos a szeretkezés.

Nem a legfontosabb, de fontos.

Én ki nem hagytam volna.

2019. máj. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

" igyekszem a tenyeremen hordozni őket."

Aha! Szóval kocsid nincs... :-))

2019. máj. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!