Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe szerelmes vagyok.

Három hete megtudtam hogy van barátnője.

Aztán nem rég az egyik barátom kérdezgettt rólam a srácnál és ő azt mondta össze jött volna velem csak nem tudta hogy tetszem neki. Három hónapja jár a barátnőjével.

Mit csináljak?

Mondjam meg neki mit érzek iránta?

Tudom hogy lehet elrontanám a barátnőjével a kapcsolatát és az nem lenne szép dolog, de egyszerűen nem tudom elfelejteni a fiút.



2019. máj. 14. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg hogy vége legyen és akkor lépj.
2019. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Több problémám van ezzel:

Egyrészt, ha szerelmes vagy belé, akkor ne szerencsétlenkedj hanem tegyél érte! Mert látod, most megszívtad.

Másrészt ez meg micsoda baromság hogy “összejött volna velem” ha te jöttél volna be neki, akkor nem mással jön össze, gondolom csak valaki kellett meki.

2019. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jót írt a kettes, innentől főleg hagynám a srácot. Összejött a mostanival, mert nem volt más. Ha tényleg annyira összejött volna veled, akkor közeledik feléd és próbálkozik, ez nem történt meg. Ez csak egy duma, ne ülj fel rá. Az a funkciója, hogy megtartson B-tervnek.


Ez egy jó lecke arra, hogy megtanuld kontrollálni magad, belátni hogy rossz helyzetbe nem ugrasz bele. Használd erre és ne bántsd magad.

2019. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!