Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudok ezzel a helyzettel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok ezzel a helyzettel csinálni?

Figyelt kérdés

Októberben ismertem meg egy lányt és kezdtünk el beszélgetni. Egy hónap után beleszerettem de próbáltam elhitetni magammal, hogy ez csak fellángolás mert nem akartam magam feleslegesen beleélni hogy aztán a végén koppanjak. Karácsonykor összejött egy sráccal akit fura módon ismert meg és akkor taliztak először és ez nagyon rosszul esett nekem, akkor eléggé magamba zuhantam. Elkezdtem ismerkedni, hogy eltereljem a figyelmem de nem tudtam elfelejteni és közel 8 hónapja h szerelmes vagyok bele de sajnos (jó tudom gonosz ilyet írni de na) a barátjával jól megvannak habár alig taliztak xd kb 4szer talán. Mit tudnék csinálni, hogy ne legyen ennyire sz@r?

mindketten 19 évesek vagyunk



2019. máj. 14. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Tovább kell lépned, adj időt magadnak.
2019. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Ami kettejük között van az nem kapcsolat

Ő nem törődik veled ha jól vettem ki a mondataidbol.. Ne orlodj rajta mert ha így erolteted a dolgokat nem fog semmi jó történni

Voltam én is hasonló helyzetben majd amikor megismerkedtem 2eve a mostani párommal minden dolog elszallt

Ne stresszelj rá

Jonni fog egy olyan lány aki elfeledteti veled ezt az egészet

Ne keresd rád fog találni az aki melléd való hidd el

2019. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, nagyon semmit igazából. Nem léptél amikor lett volna rá alkalmad, most pedig már mással van a lány. Megpróbálhatod elmondani neki az érzéseidet, de mivel jól megvannak, kétlem hogy bármit is tudnál a lányra hatni. Nem muszáj teljesen ignorálni, de ha tényleg el akarod felejteni és tovább lépni, akkor kénytelen leszel egy kicsit távolságtartósat játszani vele kapcsolatban, és nyitni új emberek felé - és ez alatt nem feltétlen kell barátnőd keresned, elég ha lefoglalod magadat új, érdekes emberek megismerésével, amennyiben találsz persze.
2019. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azért nem volt alkalmam mert kb két hónapja ismertem amikor összejöttek plusz kérdezte h én hogy tekintek rá mert ő csak barátként rám és így két hónap után azt mondani h ez van és ezt érzem az korai lett volna
2019. máj. 14. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismeros draga testverem. Fuzok 100not de ha mar egynek palija lesz kozbe a szivem torik ossze.
2019. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!