Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ha egy lány azt mondja hogy nagyon fontos lettem neki ez a pár nap alatt szerintetek ezt hogyan lehet érteni? Lehet szerelmes belém?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, szeretet, kapcsolat, párkapcsolat

máj. 14. 22:06  Privát üzenet  

A válaszok
Thispain nevű felhasználó válasza:

Annyi talán biztos, hogy nem szívesen veszítene el.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 14. 22:26 Privát üzenet
dubitus nevű felhasználó válasza:

Nem kell szerelmesnek lennie ahhoz, hogy jókat tudjon veled beszélgetni olyan témákról, amikről másokkal nem.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 15. 06:56 Privát üzenet
Nagyon függ attól, hogy mióta ismeritek egymást. Pár nap alatt ez nagyon gyorsnak tűnik és csak idealizál, másnak gondol mint ami vagy. Az jó hogy tud veled beszélni, de ilyen rövid idő alatt nem lesz ennyire fontos valaki, ha fejben nincs nála valami gubanc.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 15. 18:50 Privát üzenet
A párkapcsolat csak egy döntés. Bárkibe lehetünk szerelmesek. Akár az egész világba. Racionálisan, józanul.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont máj. 16. 15:35 Privát üzenet
nemeth806 nevű felhasználó válasza:

Attól hogy a lány azt irja higy nagyon fotos vagy neki az nem jeleni azt higy szerelmes beléd,lehet higy mostmara legjobb barátja lettél.....de persze megvan az az esély hogy szerelmes beléd

# 5/6Időpont máj. 19. 13:39 Privát üzenet

Nem föltétlen jelenti azt. Lehet, hogy barátjaként tekint rád.

De tőle kellene megkérdezned.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont máj. 21. 08:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egy fiu sir egy lany utan akkor az mit jelent? Mennyire lehet fontos az a lany a fiunak? Esetleg szerelmes is bele?
Szerelmes vagyok a tanáromba, vagy csak fontos a számomra? [Többi lent]
Mit csináljak, ha van párom, de egy másik fiú is szerelmes belém aki fontos nekem? Köszönöm annak, aki elolvassa.
Van hogy van egy lány akibe szerelmes vagyok, lány mindig is tudtam hogy sokat jelent de nem hittem hogy ennyire fontos számomra, erre csak most a ballagásán, és a majd nem tudok...
Hogy fogalmazzam meg azt hogy mostmár nagyon szerelmes lettem belé és nagyon fontos lett nekem?
Hogyan tudjam meg hogy szerelmes-e belém?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!