Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet nála esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés

Bele szerettem egy lányba aki szintén lány aztán elmondtam neki ekkor kiderült,hogy van barátnője de ekkor rá pár napra szakítottak...Akkor tegnap elkezdett nekem arról beszélni,hogy hiányzik neki meg még valamennyire szereti majd mondtam neki,hogy kicsit szarul esik,hogy ezt pont nekem mondod el miközben beléd vagyok esve ekkor ő azt mondta,hogy ezt mással nem tudja megbeszélni,mert mások nagyon nem tudják róla,hogy a lányokat szereti majd mondtha,hogy igazából nekem is bejössz de még nem biztos benne és még kell egy kis idő neki meg hogy totál bejövök neki...Igaz 1 hónapja szakítottak.Most tényleg kell neki idő és ha elfelejti az exét akkor szerintetek lehet köztünk valami?Tökre elhittem,hogy ha elmondom neki,hogy nekem ő bejön akkor vagy össze jövünk vagy nem de persze,hogy nem úgy jönnek össze a dolgok ahogy elterveztem:D Ő 16/L én 18/L

Egyébként miota elmondtam neki azota mindennap beszelunk meg hulyulunk



2019. máj. 17. 12:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha eltudna veled képzelni valamit, akkor nem beszélne neked az exéről. Nekem ennyiből az érződik, hogy a szakítás miatt most jó hogy van valaki mellette, ráadásul aki érdeklődik iránta, tudja hogy tetszik neked, sokkal inkább megkönnyíted a lezárást neki. A sejtésem az, hogy csak addig kell neki a figyelmed, amíg túllép az exen, de nyilván ennyi infóból nehéz nagy következtetéseket levonni.


Ami biztos, hogy ne éld bele magad, légy óvatosabb.

2019. máj. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!