Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Az iskolában az egyik barátnőmnek tetszik az egyik fiúosztálytársam, de én is. Mit csináljak?

Nem szeretném ezt hogy így legyen. Még senkinek sem mondtam el.. Szóvaaal. HELP!!!

máj. 17. 18:31  Privát üzenet  

A válaszok
Olvass szépirodalmat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 17. 18:38 Privát üzenet
Fiú választja

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 17. 18:59 Privát üzenet

De te is..? Te is tetszel a barátnődnek? Ez így azt jelenti... vagy úgy értetted, hogy te neked is tetszik a fiú?

Amúgy a fiútól függ.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 17. 19:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tetszik egy lány aki 3 évvel fiatalabb, annyi a gond hogy én 16 vagyok ő meg 13 (az egyik lány az osztályomból aki jóban van vele azt mondta hogy én is tetszem neki). Mit tegyek?
Nos ma reggel befontam a hajam és tettem bele egy piros szalagot. És meghúzta a hajam a srác aki tetszik . Szerintetek tetszett neki?
Honnan tudjam, hogy valakire tényleg vágyok-e, vagy csak azért nyitnék felé, mert hiányolom, hogy valaki szeressen/törődjön velem, és előnyöm származna a kapcsolatból? 18/l
Fiúk! Szoktatok olyat csinálni, hogy olyan "nem törődöm"-ösen válaszoltok annak a lánynak, aki nektek tetszik?
Van egy fiu aki regota tetszik rengetegszer jarunk bulizni. A haverjai allandoan azt kerdezik hogy nekem bejon-e, meg hogy en a baratnoje vagyok. A legutobbi bulin nagyon ram...
Van egy fiu aki regota tetszik, rengetegszer talalkoztunk mar bulikban. Az utobbi par alkalommal a haverjai allandoan mondogattak hogy nem akarok-e osszejonni vele. A legutolso...

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!