Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ti mennyit beszeltek naponta a baratotokkal / baratnotokkel?

Atlagba mennyit beszelgettek egy nap a parotokkal? Iras telefon stb ? Es mennyi ideig tart egy telefon beszelgetes?

Keress kérdéseket hasonló témákban: telefonálás, barát, barátnő, kapcsolat

máj. 17. 23:24  Privát üzenet  

A válaszok
Személyesen beszélünk amikor csak lehet. De szinte folyton együtt vagyunk. Ha nem akkor telefon, ha épp nem csinálunk semmit akár 2 órát is megy.

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 17. 23:39 Privát üzenet
Semennyit brádör. Megyek megdugom oszt szevasz, nem kell feleslegesen beszélgetni.

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 18. 00:22 Privát üzenet
Semennyit, nincsenek...

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 18. 00:36 Privát üzenet
Szerintem ha ilyet kérdezel akkor te nem igazán értékeled a szerelmedet. Annyi időt töltessz vele amennyi jól esik, és nem kell a többi párkapcsolatban élő emberhez hasonlítani magad,nem lesz semmi rossz,ha nem ugyanannyit beszélgetsz a pároddal.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont máj. 18. 07:42 Privát üzenet
Amennyit csak tudunk, messengeren írogatunk, akár reggeltől estig is, kivéve ha dolgozunk vagy valami más dolgunk van, meg persze amikor személyesen találkozunk.

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik.
# 5/6Időpont máj. 18. 13:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Milyen jo , hogy egyes emberek mindent tudnak... h en mit ertekelek s mit nem. En kivancsi vagyok egy atlagra ha nem tetszik a kerdes nm kell valaszolni . A tobbiekenk koszonom!

# 6/6Időpont máj. 19. 08:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti hogy jottetek ossze a baratotokkal/baratnotokkel? Honnan ismertetrk? Ki kezdeményezett?
Fiuk! Ha a 20. Szuletesnapotokat a baratnotokkel toltitek az nem unalmas?
Ha egy lány naponta 7-8x köszön nekem folyosón/osztályban az mit jelenthet?
Hogyan tudok túllépni egy lányon, ha szinte naponta találkozom vele?
Barátnőmmel 2 hete szakítótűnk 1 év és 5 hónapja jártunk 16 vagyok nagyon meg visel barátok maradtunk persze meg naponta át jár hozzám az elfejetésen gondolkodtunk már 1 napig...
Most ilyenkor mi van? Van egy srác, aki tetszik nekem körülbelül három hete nézegetjük egymást, ő új fiú a másik osztályba jár és naponta körül belül pár percet ha látom.

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!