Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsek el végleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el végleg valakit?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú sztori, szóval ide nem írnám le.

Ha valaki meghallgatna, az írjon privátba légyszíves.


Röviden annyi a lényeg, hogy volt egy szerelmem, aki engem nem szeretett viszont. Már úgyérzem túlléptem rajta, közbe azon kapom magam, hogy pár napja megint ő jár a fejemben. Róla is álmodtam. Ez miért lehet? Egy ideig minden jól ment és nem gondoltam már rá, de most visszaestem és felkavart kicsit.


Az nem opció, hogy mást keresek felejtésként, mert nem akarok senkit sem felhasználni meg játszadozni vele. Meg amúgy sincs olyan akit érdekelnék :D


Tippek?



2019. máj. 18. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudod végleg elfeljteni szerintem én se tudom teljesen elfeljteni ez első barátom nem szeretem már tök közömbös néha mégis eszembe jut hogy mi lett volna ha? Ez van :/

16L

2019. máj. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez nem túl bíztató :(
2019. máj. 18. 17:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz.
2019. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Hát teljesen elfelejteni nem fogod sosem, de lesz olyan amikor már nem szerelemmel,fájdalommal gondolsz rá.


Ez természetes ha álmodsz vele vagy látod és fel kavar,de írd ki magadból egy lapra,füzetbe s tedd el,hogy tudd igen ő ott van a lapon és a szivedben, de neked nem vele,hanem az eleteddel kell foglalkoznod.


Ügyes légy! :)


19L

2019. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is. :)
2019. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Feelgood35 válasza:

Tulajdonképpen, ha nem nézed meg a facebookos profilját naponta 3 szor, nem látod az utcán, nincs bejelölve sehol ismerősnek, csak és kizárólag eszedbe jut és gondolsz rá, akkor elöbb-utóbb túl fogsz rajta lenni,


mert az emlékezetünk úgy van kitalálva, hogy elfelejtjük egy időután az arcokat , akiket régen láttunk... az érzésre fogsz azután emlékezni, hogy jajj milyen jó is volt szerelmesnek lenni...


nos ekkor már nyugodtan keresgélhetsz komolyabban is társat és idővel biztosan meg is találod az igazi szerelmet :) lehet még ő is RÁ fog emlékeztetni, de (már ha jól csináltad a felejtős dolgot és tényleg nem nézegetted a profiljait )


az eredetit már rég "elfelejtetted" ,mert a sokszori visszaemlékezések felülírják egymást és modósítják az eredeti emlékképeket.

2019. máj. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Közösségi oldala nincsen, de néha előfordul, hogy egy-egy kép felbukkan róla Facebookon. (közös ismerősök 😅) az ellen nem tudok mit tenni.

2019. máj. 19. 11:36
 8/9 Feelgood35 válasza:

ha "nem tudsz mit tenni" akkor a memóriád se fog mit tenni és nem fogod elfelejteni ŐT olyan könnyen... társíts hozzá más szerepeket (és ne a szerelmet)... barát, apa, szerelő, haver, unokatesó...

talán ez még idővel segíthet

2019. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Irhatsz. Eleg hasonlo a helyzet.
2019. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!