Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan reagáljak erre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak erre?

Figyelt kérdés
Külföldön élek és július elején ismét maradok 2 hetet dolgozni az öcsémmel, diákmunkásként. És majd, mikor megyünk haza, és velünk utazik vissza egy idegen magyar lány, aki a keresztanyját fog jönni meglátogatni. Ma bejelölt fb-n, én vissza jelöltem. És este fele rámírt: "Szia velem fogtok haza menni majd a nyáron és Mariann azt mondta, hogy megismerkedhetnénk.☺" Nekem igazából egy másik magyar lány tetszik. Nem tudom, hogy hogyan kell udvariasan elutasítani vagy "váró listára"- tenni. (B-tervnek)
2019. máj. 19. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az, hogy megismerkedhetnénk, nem egyből a micsodádra akar ugrani. Nem kell elutasítani, lehet nem illetek össze és ez majd ismerkedés közben kiderül.

18/f

2019. máj. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy össze akar veled jönni, csak meg szeretne kicsit ismerni, hogy ne teljesen idegenként utazzatok. Miért kellene emiatt elutasítanod?:D Kicsit ciki lenne ha elutasítanád úgy, hogy nem is tiszta, hogy mi a pontos szándéka...
2019. máj. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak ismerkedés! Nem kell elutasítani...

Csak akkor utasítsd el, ha meghív valamire

2019. máj. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Utalj ra, hogy mennyire orulsz, hogy jossz haza es lathatod a lanyt aki tetszik/ milyen szomoru hogy jossz haza es nem latod addig a lanyt aki tetszik mert o kulfoldon marad. Igy tiszta lesz.
2019. máj. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!