Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha elcsesztem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha elcsesztem?

Figyelt kérdés

Van egy lany aki elmondta hogy tetszem nemi en meg lekoptattam, hogy nekem o nem stb. Csak nagyon megijedtem hogy komoly is lehetne stb nem is ertem magam.. egyik sracnak bejon akit ismerek

Most meg esz a feltekenyseg. Mit csinaljak?



2019. máj. 20. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
A legegyszerűbb, ha odaállsz és tökösen, úgy mint egy férfi elmondod neki az érzéseid és hogy nem úgy gondoltad, csak a megilletődöttségtől nem gondolkodtál tisztán, hiszen gondolom ez történt. Csak őszintén! Remélem sikerrel jársz! :)
2019. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem most sem tetszik neked, nem féltékeny lehetsz, hanem inkább irigy.

Engedd el a történetet, keress olyan lányt, aki tényleg tetszik neked!

2019. máj. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel, gondolt át, hogy tényleg tetszik -e (ha igen, akkor meg az első válaszoló jól mondta)
2019. máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!