Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Szoval, van egy lany osztalytarsam, akivel nagyon joban vagyunk. Rengeteget beszelunk, suliban is gyakran keressuk egymas tarsasagat. En elkezdtem egy ideje tobbet erezni iranta, amire valoszinuleg mar ra is jott, mert az osztalykirandulason, kisse ittas allapotban kerleltem, hogy fekudjon be mellem. Egy ideig nemet mondott, aztan felemeltem a fotelbol, es magam melle tettem. Egy ideig ott maradt, aztan 1-2 perc mulva kiviharzott egy szo nelkul a szobabol. Masnap eleg melyen elbeszelgettunk, ahol nagyon burkoltan, de tudtomra adta, hogy erez irantam valamit. Rogton utana 1 perccel azt mondta, ha felmerem ezt neki hozni megegyszer akkor tobbet nem szol hozzam. A legnagyobb gond az, hogy 2 eve eleg komoly kapcsolatban van, amit igy 16-17 eves korban nem mondanek olyan rossznak. Most mit erez irantam? Ezek utan is egesz nap beszelgetunk, iskolaban is mintha azt ereznem rajta, hogy o is szeretne ezt, de kozben meg sem... kezdek kicsit beleorulni. Ti mire tippeltek, mi a fene van most? En 17/F, o 16/L

2019. máj. 21. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te magad is tudhatnád a választ, hogy mi a baj. Azt várod tőle, hogy egy talán miatt dobjon ki egy 2 éves kapcsolatot? Szerintem erre mindannyian tudjuk a választ.
2019. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem fogna a kezem meg bujna oda hozzam semennyire sem, ha nem erezne semmit... de gondolom szereti a palijat is, es nem akarja ott hagyni miattam. Nekem ez a tippem. De mindegy, mar kezdem elengedni, szerintem nem lesz ebbol semmi.
2019. máj. 21. 11:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy nem érez irántad semmit. Az a baj, hogy valószínűleg fél ott hagyni a mostani kapcsolatát.
2019. máj. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
jól hiszed.
2019. máj. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Itt nem az a baj, hogy érez valamit.

Hanem az,hogy téged cseppet sem zavar, hogy van valakije....

Nyugodtan légy vele ha akarod. Talán össze is jön veled, de legközelebb te leszel a palija...akit otthagy :D

Gondolkozz bro, gondolkozz!!!

2019. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ertem en, pontosan ertem en hogy mire akartok kilyukadni, vagom hogy szar ez igy, nem helyes dolog, DE NEM TUDOK MIT CSINALNI. De gondolom ezt nem kell bemutatni, nem tudok az erzeseknek parancsolni. Ugy meg foleg nehez, ha en ignoralni szeretnem, megis folyton irkal meg miegymas.
2019. máj. 21. 12:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha ez így folytatódik hosszútávon, esetleg állítsd döntés elé, mert neked nem megy az, hogy veled kavargat, miközben palija van.
2019. máj. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Hagyd abba a kavargatást és állítsad döntés elé. Vagy a mostani párkapcsolata vagy te. Ha ezt tovább csinálod csak te fogsz tönkremenni, neki még mindig ott lesz a mostani kapcsolata.


De egyébként jobb kerülni azokat a lányokat akik úgy szórakoznak veled, hogy közbe van kapcsolatuk. Ha össze is jönne veled akkor egy idő után nagy sansszal melletted is elkezdene más irányba nézelődni.

2019. máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Az eddigiek hülyeséget mondanak. Ne hozd fel neki, had örlődjön csak magában. Aztán mikor hamarosan lapátra teszi a pasiját eljön a te időd. Így nem ronthatsz el semmit.
2019. máj. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
9-esnek a válaszát tekintsd semmisnek, nagy sansszal életében nem volt még egy értelmes párkapcsolata se annak aki ilyen tanácsot ad.
2019. máj. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!