Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mai 13 éves lányoknak miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai 13 éves lányoknak miért van 16-17 éves barátjuk?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem ítélem el őket mert a szerelem nem korhoz kötött. De például egy 16-17 éves srác miért nem korabelivel ismerkedik, miért általában a fiatalabb van "előnyben?" Vagy ez a fiúknál úgy müködik hogy "friss husi" és könnyen hülyére lehet a fiatalabbat venni? Csak nem értem.. valaki magyarázza el xd

Ez csak egy szimpla kérdés, ne támadjatok sablon szövegekkel



2019. máj. 21. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Nem csak 13 éves lányoknak,hanem 12 évesekkel is járnak. Ez a mai világ. Aztán ne jöjjön nekem senki azzal,hogy szexuálisan éretlenek,ezért meg kell védeni őket. Ők sem ártatlanok ám.
2019. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
Mert a mai világ elfajzott.
2019. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

A fiú valószínűleg nem túl sikeres a saját korosztályában, a 12-13 évesek rajongása pedig hízlalja az egójukat. (A fiatal lányok könnyen elvarázsolódnak, nézz meg bármilyen fiúbandát)

Az is benne van hogy a 16-18 évesek már valamennyire kiépítették a személyiségüket. A kisebbeket még lehet formálni. Olyan barátnő lesz belőle amilyet csak akarsz. 🙃

2019. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
44%

Szerintem azért mert a kisebb lányokat könnyebben megkaphatják.

A 16-17 éves lányok amúgy is már 19 vagy annál idősebb fiukba szerelmesek,mert ugye középsikolába menőbb a 19 éves nagyfi,mint a vele egyidős elsős,vagy másodikos.


A 13 éves csajszik meg jók lesznek az első másodikos fiúknak (16-17),akik ezzel elhiszik milyen nagy dzsigolók is mán’ :D

2019. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

Sosem értettem azokat akik 17 évesen 13 évessel jönnek össze

Én pl. 15 alattival esélytelen lenne, kivéve ha nagyon közel van a 15-höz és érettebb szellemileg és testileg is a korosztályánál

17F

2019. máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%

En arra tudok gondolni, a 16-17 eves lanyokban mar altalaban jartak kb 10 en (tisztelet a kivetelnek)

A nagyresze 14-15 evesen kezdi elni a nemi eletet, de ha a srac ossze szedi 13-14 evesen akkor 1 ev utan o veheti el a szuzessege, olyan csajjal lehet akiben nem jart mar egy egesz varos stb meg meg magaba is tudja bolonditani.

2019. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Én is pont egy ilyen 16-17 éves barát vagyok 13-14 éves barátnővel. Miért? Mert ő konkrétan sokkal érettebb a korosztályánál és ennyi. Nem ezért őt választottam mert idősebb nem lehetett volna, nem is azért mert 'friss husi' egyszerűen csak ő az akibe beleszerettem és ennyi..
2019. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Xxpusxyhunter69 válasza:
29%
Nekem is van egy ilyen lány osztálytársam. Neki egy 19 éves palija van(igen 19). szerintem az ilyen lányoknak apa komplexusuk van mert ennek a lánynak sem nagyon volt apja vagy ha volt akkor nagyon rossz apa volt DE ez egy példa a többi lányosztálytársam meg azt mondta hogy milyen p*csa ez a bizonyos lány de nem értem mert ez a 19 éves fiú nem olyan 19 éves (persze szörnyű) és akkora mint a lány és amiket mesélt a lány azt hallom hogy eléggé papucs szóval én sem nagyon értem
2019. máj. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Azt is kérdezhetted volna, hogy a 24 éves lányoknak miért van 28 éves barátjuk.

Rengeteg kérdés szól erről, és rengetegen le is írják hogy a 4 év korkülönbség nem sok.

A lányok az idősebb fiúk iránt érdeklődnek többnyire.

A 14 éves lányok gyerekek, a 16-17 éves fiúk szintén gyerekek. Ilyen idős korban a fiúk nézelődhetnének a saját korosztályukban is, de az olyan idős lányokat a 20as korosztály fogja érdekelni. Ez van.

2019. máj. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én úgy tudom , hogy ezeket már 20 + éves palik kezelgetik .... Nem kis fiúk !
2019. máj. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!