Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » "Tudom hogy zavarná. " Csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Tudom hogy zavarná. " Csak egy kifogás, vagy tényleg ez a baj?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akibe bár már nem vagyok szerelmes (értsd úgy, hogy a rózsaszín köd már mind meg), de még mindig szeretem. A párkapcsolatot mindketten nagyon hasonlóan képzeljük el. Ő is a minőségi idő híve, ő se akar nyalakodni az utca közepén, nem rakja fel a fél életét instára, csak szeretné hogy a párjával töltött idő csak kettejüké legyen.

Ez egy nagyon erős érv az mellett, hogy működne a kapcsolat köztünk. De van egy bökkenő. A közvetlenség. 4 éve a barátom, voltak az érzéseim miatt vitáink régebben, és az a fajta tűz már elmúlt. Viszont e 4 év alatt sose volt semmilyen testi kontaktus kettőnk között. És ezt nem csókra, puszira, vagy ölelésre értem. Semmilyen se volt. Mostanság újra elkezdtem közeledni felé, s mivel legutoljára 3 éve "ismert igazán", így ez az "új" személyiségem láthatólag tetszik neki. Hogy milyen szempontból, az egy elég jó kérdés. Valszeg csak örül hogy végre felszabadulnak lát. A közvetlenség lassan lépésről lépésre kezd alakulni, de még "furának" tartja.

Azt már nem egyszer megbeszéltük, hogy egy kapcsolat képtelen lenne működni köztünk, mert bár nagyon jól el tudunk lenni egymással, az apró pillanatok a napokban, az igények elég mások. Nekem szükségem van arra hogy egyes egyedül legyek néha, neki viszont ez tudom hogy rosszul esne, s hasonlók.


A lánynak már fél éve csapta a szelet egy srác, de mivel 2,5 éves kapcsolatból lépett ki, ráadásul elég rossz szájízzel, úgy érezte szünetre van szüksége. Majd jött a fordulat, egy másik sráccal csak úgy szinte a semmiből összejött, dugtak párszor, és 2 hét után bumm az egésznek vége lett. A másik srác, avagy aki csapta neki a szelet utána is próbálkozott, és csak nem rég, alig pár hete kezdett el távolodni. A lány közelében van, de távolságot tart. A lányban viszont mostanra érett csak meg igazán az, hogy igazából nagyon is kedveli a srácot, és nem úgy mint a többit.

Ezzel pedig összeér a két szál, avagy ezé a srácé, és az enyém. Mivel a lánnyal jóban vagyok és bízik bennem, sokat beszélgetünk. Azt mondta nekem nemrég, hogy azért nem akar összejönni a sráccal, mert ismeri eléggé ahhoz, hogy tudná hogy bizonyos dolgok zavarnák. Nekem felé ugyanez a problémám. Én viszont készen állnék arra hogy belemenjek egy kapcsolatba ezeknek a tudatában, mert ahogy igazán közel kerülnénk egymáshoz, ezekkel a dolgokkal ketten küzdenénk meg.


Én úgy érzem, ez csak egy kifogás arra, hogy ne kelljen szembenéznie a párkapcsolatban felmerülő problémáival. Inkább bele se megy mert fél hogy csalódik, akár rövid akár hosszútávon.


(remélem érthetően fogalmaztam)



2019. máj. 23. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem te kigondoltál magadban egy lehetséges verziót és annyi. Lehet meg kellene kérdezni őt is. Lett volna alkalmad komolyabban lépni, szerintem ebből nem lesz kapcsolat.
2019. máj. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1 Köszi, bár a kérdés nem ez.

Gyakorlatilag a kérdés maga, és az utolsó két hosszú mondat az amin rágódni kéne, a többi csak keretet ad neki.

2019. máj. 23. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!