Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt az emberek mennyire nézik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt az emberek mennyire nézik jó vagy rossz szemmel? Mennyire baj hogy a fiú ilyen fiatal lannyal jött össze?

Figyelt kérdés
A lány 14 éves a fiú pedig 18 mind a ketten most nyáron lesznek egy évvel idősebbek.

2019. máj. 27. 05:55
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Pont most válaszoltam meg egy hasonló kérdést olvasd el. (13-as válasz)

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..

És szerintrm semmi lenézni való nincs ebbe, legyetek boldogok, szeressétek egymást, mások véleményét meg nagy ívbe leszarni. Ennyi a titka 😉

2019. máj. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
50%
Ebben a korban kicsit nagy korkülönbség. Természetesen működhet, de más világban éltek. Te középskolás vagy, ő már egyetemista/dolgozik. Neki már komolyabb szexuális és szellemi igényei vannak, egyszerűen közelebb áll a felnőttléthez, míg te a gyerekkorhoz.
2019. máj. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem csak addig baj a korkülönbség, amíg ti is problémának érzitek. Kit érdekel mit gondolnak mások? Ha ti megtudtok lenni harmóniában, boldogságban, akkor pont mindegy, hogy a szomszéd Babi néni mit gondol.
2019. máj. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is jelenleg tetszik, egy normális 13-14 éves lány. Ma terveztem vele beszélni, de úgy láttam, nem akart az osztálytársai jelenlétében, én 18 éves vagyok, és semmi, de az égvilágon semmi rosszat nem akarok tőle, csak megszeretném ismerni, jóban lenni vele, mivel mindketten furcsák vagyunk, aztán késöbb lehet több lesz, mint barátság, lehet nagyon megfogom szeretni őt, ezért holnap megint csak megpróbálok beszélgetni vele :)
2019. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 $$$$$ ***** válasza:
42%
Hát én nagyon elitélem. Én is 18 vagyok. De en beteg solognak tartom ha egy 18 éves fiú egy 14-5 éves lánnyal beszél. Ja és utolsó rólad nem is beszélek... Tesóm is 13 . Ha nála próbálkoznál komoly verésre számíthatnál. És az lenne a szerencsésebb eset ha még fater előtt megtudnám. Mert akkor kissebb veréssel megúsznád. Szánalmasok vagytok hogy nem találtok valakit a saját korosztályotokban....
2019. máj. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ki vagy te, hogy eldöntsd, hogy ki, hogyan érezhet?!?!?! Mai nap amit láttam, az rendesen felidegesített, de még te... Nem érdekel, a hülyeséged, én én vagyok, és nem vagyok rosszindulatú.
2019. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 $$$$$ ***** válasza:
Megertem tégy ahogy akarsz Xd . En nem szólok bele ameddig nem az én rokonaimnál próbálkozol... Mert addig nem az én dolgom. De utana mar igen.
2019. máj. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 $$$$$ ***** válasza:
51%
Rosszul írtam. Nem értem meg. És nem is fogadom el hogy egy érettségi után lévő vagy pont most érettsegiző fiú mit akar egy általanos iskolástol... Szerintem ez bőven pedofilia akarmit is mond a törvény... De te tégy ahogy akarsz. Annyit mondhatok ha az en tesom közelébe menne egy hozzad hasonló 18-9 éves srac. Tuti keményen kapna..
2019. máj. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!