Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy nemtudtátok magatokat túl tenni egy általános iskolás/közép iskolás kiszemelteteken?

Figyelt kérdés

Lehet rosszul fogalmaztam fent,de arra gondoltam,hogy volt e veletek olyan,hogy az ált.iskolában volt egy lány/fiú akivel baráti viszonyban voltatok és nektek tetszett,majd megszakadt a kapcsolat köztetek,és ti még azután is úgy voltatok vele,hogy "b@ssza meg,miért nem kérdeztem meg akkor,h lesz e a barátnőm/barátom??" És nem tudtátok elfelejteni,mert úgy érezitek,h nektek járnotok kell/kellett volna?Ha volt veletek ilyen,megírnátok h utána hagytátok az egészet,hogy majd az érzés elmúlik valamikor,vagy felkerestétek, "megismerkedtetek újra" (mivel ugye megszakítottátok a kapcsolatot,és eltelt már azóta idő h utoljára beszéltetek) és lett belőle végül valami?


Remélem valamennyire érthető!😕



2019. máj. 28. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

volt, bar nem csak kiszemelt , többis volt majd megszakadt a kapcsolat.5 év után talakoztunk beszélgettünk, és mindenki haladt tovább a saját útján, bár én még szerettem vagy valami hasonló, inkább csak a mult béli énje hiányzott , de akkora már más ember lett.

Nen jo várni és a múltba ragadni nekem elhiheted.Tovább kell lépni mert igazábol rájössz hogy nem is éled az életed.Az első pillanattól kell bátornak lenni mert később már csak egy eszmébe vagy szerelmes nem is az emberbe, hogy mik lettetek volna együtt , nem az hogy mik lehettek most mert az egy másik történet.

persze tévedhetek is.

2019. máj. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,igazad van.
2019. máj. 28. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érzem sosem fogom tudni túltenni magam rajta mivel ő az első személy akibe szerelmes lettem. Bár én még középsulis vagyok, és csak 2 éve szeretem.

Megcsókolt, aztán nem kerestük egymást. De még mindig rá tudnék írni csak beszari vagyok.:(

2019. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom!😯
2019. máj. 29. 17:22
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Igazából szerintem ennek a kérdésnek csak akkor van értelme ha 20 felett van az ember és mondjuk általánosba együtt jártak mert annak már akkor 6 éve vége.. De úgy hogy max 2-3 év eltelik semmi jelentősége.
2019. máj. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hat en megkerdeztem tole hogy jarunk e de elutasitott es nem birom rajta tultenni magam de szoktunk beszelgetni neha
2022. márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!