Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy földi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barnibridge kérdése:

Beleszerettem egy földi angyalba, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szoval eddig is tetszett egy lány az osztályból és ahogy egyre jobban megismertük egymást egyre jobban éreztem , hogy nem olyan mint a többi lány...Olyan aranyos és tökéletes hogy jobban hajaz egy angyalra mint egy emberre

2019. máj. 29. 13:44
 1/7 anonim válasza:
75%

Ahjjj de edes vagy.

Hat ha szeretnel valamit mondd meg neki.

2019. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
81%
Ugyanilyen kedvesen beszélj vele, hívd el randira. Ha szépen beszélsz vele, tuti hogy igent mond. Sok sikert!
2019. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Na, pont az ilyen esetekben fordul elő, hogy az elején így látod, aztán majd rájössz, hogy az éremnek két oldala van, te meg túl naív vagy...

És, megállt a tudomány? Legyen már tököd elhívni valahova. 😉

2019. máj. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Én is angyalnak néztem 1 -et 15-6 évesen, hát akkora angyal volt , hogy már meglovagolt vagy 30 pacit is.
2019. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...minden príma
2019. máj. 30. 10:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Eggyütt vagytok még!:D
2019. júl. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*?
2019. júl. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!