Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki, aki már volt idősebbel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki, aki már volt idősebbel kapcsolatban, mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

Sok tinit nem érdekli a korukhoz illő fiúk, mert nincs meg bennük az, amire a lány vágyik.

Egy érettebb pasiban viszont azok a tulajdonságok amik megvannak elég vonzóak tudnak lenni.

Jómagam is olyan vagyok, akit inkább az idősebbek érdekelnek, viszont valahogy akikben megvannal azok a tulajdonságok, amiket én szeretnék az 30 fölött kezdődik.

(Nem kizárt hogy 30 alatr is találjaknilyen pasit)

Sok filmet néztem, hogy egy tini összejön egy pasival, de annak általában nincs jó vége mert én úgy gondolom hogy olyannak látjuk az adott pasit amilyennek mi akarjuk és igazából egy illúziót kergetünk.

Úgy érzem nem tudnék együtt lenni egy ennyivel idősebb pasival.

De mégis vannal vágyaim, amiket eddig elfolytottam, de tudom hogy ebből nem lehet semmi.

Többször próbálkoztam tőlem picit idősebbel, de eddig nem volt sikeres kapcsolatom.

Sokszor úgy érzem, hogy a korombeliekkel kéne foglalkozom, de a gondolat és vágy húz az idősebbekhez is.

Az is sokat számít, hogy az illető mennyivel idősebb.

De sok kiírást láttam már hogy a tinik vonzóknak találják az idősebb pasikat, viszont az a nagy kérdés hogy ez csupán fantázia, vagy esetleg beteljesedhet egy normális kapcsolat.

Ugyanis tudom, hogy a pasik sokszor csak kanosak és kell nekik egy fiatal lány, de érdekelne hogy valakinek volt-e már ilyenből jól működő kapcsolata és lehet-e valós.

UI: Ismerkedős privátokat nem kérek!



#komolyság ##idősebb ##fiatalság #szerelem ##illúzió
2019. máj. 30. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak nehézségek az biztos.

De sosem azért alakul ki kapcsolat, fiatalabb lánnyal mert meg akartam fektetni.

Azthiszem egy kis komolyság az ami hiányzik nekik, vagy nyemtudom.

Az a vicc, hogy a korombeli huszonéves lányok, meg idősebb pasira vágynak, aki azért el van eresztve, aztán élhetik vele gondtalanul az életet....

Hát én így látom, de biztos vannak kivételek.

A fiatal lányoknak szerintem jól esik a törődés, aztán ilyen formában kapják meg sajnos, egy idősebb baráttól.

Alakulhat szarul, de ha normális a srác, akár jó is lehet.

Ezt nem lehet előre megmondani.


Én se kérek privátot!

2019. máj. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért nagyban számít a lány korától / személyes érettségétől és az idősebb férfi személyiségétől. A lányok kora érettek általában tehát mondjuk egy 16 éves lány van már egy 18-20 éves fiú szintjén nem mint ha nagy szakadék lenne ezek korok között . A 16 éves kort kis felnőttnek is szokták hívni ekkor kezd el még jobban fejlődni a személyiségünk és igazából szerintem közép korunk végére fejlődik ki teljesen . Ami viszont gondot okoz , hogy ettől a kortól mondjuk olyan 24-5 éves kor végéig elég nagyot fog változni a gondolkodásod megítélésed. Amit érdemes tudni ha nem a 10 évvel idősebb pasi fog téged ott hagyni 2 éven belül , akkor te fogod őt mivel változol és ez a változás kihat a környezetedre akiket kedveltél megutálhatod , a felszínes dolgokon jobban átlátsz , egy tinivel egy 25 éves férfi komolyat nem tervezhet mert ő maga is tudja hogy csak illuziókat táplál még egy ennyi idős lány.
2019. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos van benne valami 2#-es 😔😔😔
2019. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Biztosan sokat fogok még változni.

Az én koromban nagyon változó a viselkedésünk.

Az rendben vagy, hogy sokan olyan párt szeretnénk találni, aki figyel ránk, de nyilván nem minden jó, meg nem értem miért is fantáziálunk az álom pasinkról.

A valóságban pedig sokkal másabb egy pasi, mint mi azt ki gondoltuk.

Régebben, mikor egy idősebb sráccal voltam együtt akkor félt hogy találok mást, mert én még tini vagyok és könnyen találhatok mást, ő pedig annyira sikertelen volt, hogy csak velem akart lenni.

És ha reálisan végiggondolom a dolgokat, akkor sok minden akadályozna egy ilyen kapcsolatot.

2019. máj. 30. 22:39
 5/5 anonim ***** válasza:

# 4/4

Így van , te még abban a korban vagy, amikor akár 1-2 hét alatt más és más tetszhet meg így az elköteleződés és annak normális egészben tartását nem tudjátok kezelni. Tehát nem fiúkkal bandázgatsz éjjel nappal, a lelki bajaidat sem fiú barátoddal beszéled meg, tudod ez egy felnőtt férfit már zavar még a gyerekes felnőtt férfiakat is. Te egy ilyen kapcsolatot egy idő után börtönnek élnél meg talán. Persze tetszene , hogy figyelmesebb , mert a korcsoportod az minden csak nem figyelmes, amikor annyira le részegednek vagy bedrogozzák magukat hogy nem figyelnek a barátjaikra sem a barátnőjükre, ergo veszélynek vagy kitéve ilyenkor az éjszakában . Neked kell érezned, hogy az idősebbekhez valóban elég érett vagy e .

2019. máj. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!