Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogyha mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogyha mindig attól félek, hogy vki csak fogadásból jött össze velem?

Figyelt kérdés

Meg nem volt barátom, és egy ideig még nem is lesz mivel korai lenne, de ha belegondolok, hogy egyszer lesz egy fiú akivel esetleg összejövünk, akkor nem tudhatom, hogy nem-e fogadásból, vagy ezt lehet érezni?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. máj. 30. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Jézus, ezt most komolyan kérdezted? Körülbelül egy a millióhoz annak az esélye, hogy olyan srácba botolj bele, aki mer fogadni ilyenbe, és ráadásul pont veled kapcsolatban a több millió másik lány helyett. Ilyen meg se forduljon a fejedben, ha valaki úgy látod közeledni szeretne.
2019. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Jöhetnek még :)
2019. máj. 30. 22:53
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Hát 12 évesen nem is ilyeneken kellene gondolkodni , menny vissza barbizni kérlek .
2019. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez kicsit paranoiának tűnik, volt hogy megszivattak ezzel, vagy mi miatt félsz ettől? Próbáld meg legyűrni a félelmed és építsd fel a személyiséged, az önbizalmad. Kérj segítséget - akár szakembertől - ha komolyabb problémát érzel, ne szenvedj miatta egész fiatal korodban.


Az összejövetel folyamatánál látni/érezni fogod mennyire gondolja komolyan, ne siesd el és ne add magad oda olyan könnyen. Ha úgy érzed a másik túl gyorsan halad, fékeztesd be, lassítsd le az ismerkedést. Fektess nagy hangsúlyt a másik megismerésére, tölts vele több időt, amíg elég biztonságosan érzed magad mellette.

2019. máj. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4- köszönöm a válaszod, még nem volt barátom, meg nem vagyok paranoiás csakúgy eszembe jutott, hogy azért fordult már elő ilyen.


3- köszönöm a lekezelő válaszod, miből gondolod, hogy 12 éves vagyok? Egyébként meg említettem, hogy barátom legyen még azt is korainak tartom, mások meg már 12 évesen bulizik, iszik, cigizik és kitudja még.

2019. máj. 30. 23:06
 6/10 A kérdező kommentje:
3- úgyhogy nem kérem a menj vissza barbizni üzeneteket
2019. máj. 30. 23:08
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
szedd a leszarom tabit rendesen
2019. máj. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy kis önbizalmat erőltess magadba, hogy ha valaki összejön veled, az azért van, mert jó vagy minden szempontból, és ne gondolj olyan hülyesegekre, hogy fogadasból történt. Amúgy ha nem adod magad könnyen, akkor szerintem nincs az a tét, amiért valaki sokáig vesződne azzal, hogy megszerezzen, tehát aki sokáig próbálkozik, az nem fogadásból teszi.
2019. máj. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ez a baj, semmi önbizalmam, sajnos eléggé elvették.
2019. máj. 31. 08:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Én egyszer szerelmes voltam (gyerekszerelem ),közbe felnőttünk és (azt hiszem )7.ben elhivott randizni és én nagyon nagyon megörültem ,de kiderült hogy csak fogadtak és átvertek és még a többiek is kinevettek . Azóta nem merek nyitni a fiúk felé és vég beszélgetni se ,mert nem tudom mit gondolnak rólam ,de én eddigiek alapjan (mivel annak a srácnak ezek szerint nem jöttem be ) valószínű nem vagyok jó csaj (voltak aki azt mondták az vagyok ,de szerintem csak sajnalatbol ). Szóval én nagyon megváltoztak ezután és visszahuzodobb is lettem . És pont ugyan ettől félek én is .

De ha veled nem történt ilyen akkor ,megnyugtatónak hogy kb . 9.osztalytol nem csinálnak ilyet a fiúk (bár ez még nem bizonyosult be ).

16/L

2019. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!