Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi lehet a fejében...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a fejében? :/ (többi természetesen lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú.. Aki eléggé magabiztos, és egy osztályba jár velem. Sajnos nem ismerem, és nem is beszéltünk még. Egy, maximum két hónapja vettem észre non verbális jeleket, amik eléggé nyilvánvalóan azt mutatják, hogy bejövök neki, vagy legalábbis érdeklem. (lába felém áll, titokban néz, felém fordul akárhányszor csak lehet, sokszor szükségtelenül közel állt hozzám, igencsak felém fordulva) Emellett az bánt, hogy olyan szintű közömbösséget mutat, hogy az elszomorító. Azt vettem észre, hogy próbálja visszafogni még a testbeszédét is, sőt még olyan is volt, hogy elkapta a fejét. Hogy úgy mondjam, van ilyen hideg-meleg időszak. Lehet benne van az, hogy egy-két haverja nem épp a puszipajtásom(pedig ők sem ismernek). Írni nem akarok rá, mert annyit tudok róla hogy nem a facebookon él. 16 évesek vagyunk..

Kimaradt: Volt olyan nap hogy még látványosan(számomra) került is. Szerintetek? Előre is köszönöm és bocsánat a kérdés hossza miatt. Oh és még valami xD próbálnék vele beszélni, de nem nagyon van közös téma. Esetleg elmesélnétek, hogy ti hogy élitek meg azt, ha tetszik egy lány? :3



2019. máj. 31. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy félreértetted a dolgot, szerintem ha valakinek tetszik valaki, akkor az lenne a célja, hogy ezt szolidan valahogy az illető tudtára adja nem? Még sose hallottam olyanról, hogy valaki tudatosan visszafogja a testbeszédét, (bocs fiúk), pláne hogy a pasik nem is nagyon foglalkoznak ilyenekkel véleményem szerint.
2019. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
83%

"lába felém áll" :D :D :D

Naná, tutira pokolian bejössz neki :D :D :D

2019. máj. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az elsőnek nagyon szépen köszönöm.. A második.. Kérlek, ne csak az az egy gondolat legyen fontos, csak megjegyeztem azt is.
2019. máj. 31. 20:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Először nagyon nyíltan adta tudtomra... Kereste a szemkontaktust, nézett amikor tudta hogy nézem..
2019. jún. 3. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!