Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek összeillünk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összeillünk?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje ismerkedem egy fiúval...

Gyakorlatilag olyan mint én, mármint nem külsőleg, hanem belsőleg, a szokásaink, ugyanolyan ételeket szeretünk/ vagy utálunk, filmek, pc játékok, ami még hasonló az a születésünk napja :D úgy az az év, hónap és nap xD

Mindketten utáljuk a kávét, az édességet...

Most igen közel áll hozzám, és azt hiszem, hogy szeretem *.* . Szerintetek tegyen meg én az első lépést?

Igaz én is és ő is kicsit szégyenlősek vagyunk :D főleg ha ilyen dolgokról van szó :'D


Ha egy ilyen fiúval összejönnék, mennyi az esélye, hogy boldogok leszünk?

Tudom róla, hogy féltékeny típus és én is az vagyok, ez hátránynak számít?



2019. jún. 1. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Én nem jönnék össze olyan lányal aki olyan mint én az biztos.Rohadt unalmas lenne az a kapcsolat.A párok egésszitsék ki egymást.
2019. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
2 hónap után úgy is szakítotok.
2019. jún. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:(

Pedig voltam már olyan fiúval aki pont az ellentétem, és mindig csak veszekedés volt :( semmiben sem értettünk egyet.

Ez zavaros, hisz ha egy olyannal jövök össze aki olyan mint én, akkor unalmas lesz a kapcsolat, ha nem egy olyannal mint én, akkor meg civakodás lesz a vége.

2019. jún. 1. 15:16
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Mert nem is a szöges ellentéteddel kell összejönöd, de nem is a hasonmásoddal.

Pl: te érzelmi alapon döntesz, ő inkább reális, DE mégis meghallgatjátok a másik érveit, megértitek egymás nézőpontját. Így kell kiegészíteni egymást.

2019. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért másokra hallgatsz? Kedveled, lehet már szereted ahogy mondod, senki nem látja előre miből mi lesz. Apróságokban hasonlítotok, senki nem tudja hogy fogtok viselkedni x szituációkban. Lehet vége lesz? Nem erre kell gondolni mikor valaki érdekel, azon majd utána lehet agyalni meg levonni a következtetéseket, hogy mi nem működött, miben kell javulni.


A féltékenység pedig mindenképp hátrány, két fő dolgot jelent, hogy nem bízol eléggé magadban, és hogy nem bízol a másikban.

2019. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáljátok meg.

Az már csak jó ha ugyan olyan féltékenyek vagytok, mivel így passzol. Vagyis elvileg a barátom is féltékeny, meg én is eléggé, így megbeszéltük hogy én fiúval, ő meg lánnyal nem beszél. Nekem pedig így tökéletes. ( Nem vagyok kíváncsi a véleményekre ezzel kapcsolatban)

Meg hát ha ugyan azt szeretitek az csak jó. Bár szerintem az hogy melyik fél milyen ételt szeret tök mindegy. Mármint ez szerintem nem mérvadó egy kapcsolatban.

2019. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nézd meg hogy a horoszkópotok kompatibilis-e.
2019. jún. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!