Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még nem vagyok elég idős a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem vagyok elég idős a randizáshoz, de nekem mégis hiányzik egy kapcsolat. (? )

Figyelt kérdés

Ez nagyon nagyon bonyolult. Nem vagyok még olyan idős, hogy nyugodt szívvel összejöjjek valakivel, anélkül hogy elítélnének hogy ilyen idős koromban már együtt vagyok egy fiúval. Itt most nem intim együttlétre gondolok, hanem maga az érzés, a szerelem, amikor reggel az ő üzenete vár. A boldogság. Rengeteg szerelmem volt, de nyilván nem volt kölcsönös ennek a fele sem. Egy fiú volt akinek tetszettem, és be is vallotta ha nagyobb lennék összejönne velem. De azóta ő is megváltozott és már nem is keres. Nem tudom hogy mitől van ez az érzés. És hogy mi ez...de valahogy úgy kell elképzelni hogy kölcsönös szerelemre vágyok és barátra. Van ennek valami értelmes magyarázata?

L



2019. jún. 1. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy?
2019. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen szeretnéd megtapasztalni az érzést, és talán hiányzik, hogy szeressen valaki, hogy valaki érdeklődjön irántad. Normális, 13 évesen is érezhetsz így akár.. :D
2019. jún. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
37%
Figyelj, én nem ítéllek el, a helyesírásod alapján máris értelmesebbnek tűnsz mint a mai 15-16-17 éves korosztály
2019. jún. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!