Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon megszerettem és tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megszerettem és tudom hogy ő is szeret de mégis félek hogy elveszitem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Két hete vagyunk együtt de elötte már ugyan ugy minden nap kb együtt voltunk csak egyikünk se mert lépni. Nekem se és neki se az első kapcsolatunk de én iszonyat szerelmes lettem belé és tudom hülyeség ezen rágodni de annyira félek attol hogy elveszitem és nem tudom hogy ezen hogy lépjek túl hogy ne agyaljak ennyit rajta. Szerintetek?
2019. jún. 2. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak légy vele, figyeld a reakcióit,

Ha értelmesen ölel, akkor bizony nem akar ő elhagyni :)

Csak beszéljètek meg, mikor legyetek együtt, mikor jó a másiknak :)

7/7 nap nem a legideálisabb, hagyj neki szabadidőt is :)

2019. jún. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha ő is szeret téged akkor valószínűleg nem fogod elveszíteni.. :) Fölösleges ezen rágodnod.
2019. jún. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!