Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megcsalás utáni másik kapcsolat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás utáni másik kapcsolat?

Figyelt kérdés
Szoval most, az van hogy volt ugye az exem aki megcsalt és rá 1 hónapra jött 1 másik lány aki teljesen szerelmes belém, és össze jöttem vele de viszont én nem érzem hogy hiányozna nem szeretem talán idő kéne mire bele szeretek? Mert nagyon keveset találkozunk, beszélgetünk mert nagyon sokat dolgozik vagy ha tudunk is akkor is alíg beszélünk. Már azt se tudom mi tévő legyek ha szakítanék vele összeomlana szerintem de én meg nem vagyok még belé szerelmes nem tudom hogy idő kellene-e nekem vagy hagyjam mi tévő legyek?

2019. jún. 2. 13:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és 2 hónapja vagyunk együtt
2019. jún. 2. 14:03
 2/3 anonim ***** válasza:

Mond neki hogy kedves lány, és neked még idő kell egy szakítás után,

De szeretnél vele lenni, találkozni,

Aztán alakul :)

Szerintem megfogja érteni,

De ezt személyesen, és légy ott vele ölelve őt :)

2019. jún. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Belefutottál egy másik kapcsolatba, mikor még az előzőn se voltál túl. Nem tudsz mélyebb érzelmeket érezni, mert még túl korai. Emellett igen, elég sokat számít hogy nem tudtok beszélni, nem tudjátok megismerni egymást, de enélkül is felelőtlenség volt belemenni.


Hiába omlana össze, ha egyszerűen nincs ideje egy párkapcsolatra, akkor ne erőltesse. Rossz ennyit dolgozni, de kell, így viszont nem fog működni, mert te nyilván többre vágysz (ahogy valószínűleg senkivel nem fog neki menni, mert nem fér bele az életébe jelenleg). Egyrészt bekéne húznod a kéziféket és megmondani hogy lassítsatok, jobban megakarod ismerni, többet megtudni róla és egyelőre ezt a kapcsolat dolgot engedjétek el, másrészt neki kell úgy alakítania az életét hogy a párkapcsolatnak is legyen helye benne, ami meg már az ő dolga és rá tartozik.

2019. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!