Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kaptam néhány tanácsot, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptam néhány tanácsot, hogy hogy hívjak el egy lányt, de én ezt nem tudom elképzelni, lányok adnátok néhány választ?

Figyelt kérdés
Egy másik kérdésemhez kaptam olyan válaszokat, hogy üzenetben hívjam el a lányt, viszont én nem vagyok nagy az üzenetekben ráadásul, ha egy crushommal beszélek akkor még le is fagyok és csak olyanokat tudok írni, mint a "szerintem is" meg az "igen" miközben ő "regényeket" ír(mindent kifejt). Szóval lányok, titeket hogy hívnak el, úgy értem van erre egy ilyen szöveg ami be szokott válni, mint a "lenne kedved eljönni velem fagyizni/moziba/kajálni?"illetve, ha nem jön össze a dolog és nem jön be a fiú vagy egyszerűen nincs meg a közös hang akkor az elhívás vagy az első randi után nem kínos beszélgetni, főleg ha egy társaságban vagytok(mi igen). Biztos szeretnék lenni a dologban, mert mondhatni ő a bgf-em és ezt nem szeretném elbarmolni.

2019. jún. 2. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:

előbb agyat növessz, aztán próbálkozz

mióta ilyen nagy divat ez a "bgf" meg "crush"?

2019. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is én személyszerint az üzenetben elhívás ellen vagyok úgyhogy én mindenképpen támogatom hogy élőben próbáld,főleg ha barátok vagytok.

Azért mondják hogy írj rá,mert úgy általában mindenki bátrabb de ha te nem akkor nem tudom élőben milyen lehetsz viszont muszáj erőt venned magadon ha el akarod érni a célodat és nem arra gondolni hogy esetleg mi lehet a késöbbiekben rossz(bár ha tényleg barátok vagytok és elég érettek akkor megértitek hogy ez ezzel jár,megpróbáltátok,nem sikerült,ez van)hanem arra hogy milyen jó sülhet ki az egészből.

Én ha odaállna elém magabiztosan az adott fiú és megkérdezné hogy van-e kedvem vele tölteni a délutánt örömmel mondanék igent.

A mozit viszont nem ajánlom így mellékesen.

Mivel ti barátok vagyok szerintem valahogy éreztesd vele,hogy ez most kicsit másabb találka lenne..nem feltétlen baráti.

Hajrá,ne izgulj,sok sikert!

2019. jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak nem értem mi a baja, de a másodiknak nagyon köszönöm a tanácsokat :)
2019. jún. 2. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta hogy nem menő idegen szavakat hasznalni arra amire van megfelelő magyar szó is?


Szinte latom es hallom magam elott ahogy beszelsz es a belem is kifordul..

'inkabb skipelem a crushom zsofit mert friendzonolt'


Nojj fel, novessz agyat.

2019. jún. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy elviszem fagyizni, szerintetek ez jó ötlet?
2019. jún. 3. 19:37
 6/6 anonim ***** válasza:
ja menjetek, lútoljatok egy fagyizást, attól ekcsüölli beléd fog esni
2019. jún. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!